lekarz Lech Grzelak

Neurochirurg

Nigdy nie przypuszczałam ze ordynator oddziału może okazać się człowiekiem dla którego dobro pacjenta nie jest najważniejsze. Skopodrzewiak 3stopien (na szczęście uciekliśmy z oddziału toruńskiego) wg wyników biopsji z tego szpitala gwiazdziak- błędna diagnoza. Bez komentarza. Zero informacji nt możliwości operacji z wybudzeniem. Pan dr był chetny aby operować, bez poinformowania rodziny ze jesteśmy pierwszym przypadkiem w szpitalu z tego typu guzem.

toruńskiego) wg wyników biopsji z tego szpitala gwiazdziak-

Pół roku chodzenia na wizyty prywatne. Po pół roku dg i "leczenia" dr stwierdził,że jest już za późno na poprawę.Doszlo do zaniku i on mi nie pomoże.I dowidzenia,nastepny proszę.

Pół roku chodzenia na wizyty prywatne.

Pół roku chodzenia na wizyty prywatne.

dobry lekarz ............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

lekarz godzien zaufania .pełna prafesja

lekarz godzien zaufania .pełna prafesja

wspaniały lekarz z bardzo duza wiedza. dokładnie potrafi wytłumaczyć na czym będzie polegała operacja. bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi. rewelacyjnie przeprowadza operacje i ogólnie jest wspaniały

Zdaję sobie sprawę, że opinia jest sprawą subiektywną, niemniej odczucie moje jest pozytywne

Doktor Grzelak poświęca dużo czasu pacjentowi,wszystko wyjaśni nie patrząc na zegarek.Nie znam się na medycynie ale po wizycie w jego gabinecie znałem odpowiedź na wszystkie pytania,które mnie intrygowały.Niestety miałem wątpliwą przyjemność bycia operowanym w innym szpitalu i dopiero po tej operacji doceniłem jego fachowość.Żałuje ,że nie byłem operowany na jego oddziale.

Niestety jestem zawiedziona.Nic więcej nie mam do dodania,ale wciąż mi wyświetla,że za mało napisałam.