dr n. med. Lech Hejka

Laryngolog

Pan doktor wykonał operację syna "załatwiając" trzy nurtujące nas problemy za jednym zamachem - korekcję przegrody, koagulację naczyń i prostowanie nosa. Na efekt całkowity musimy jeszcze trochę zaczekać, jednak ten wizualny już jest widoczny. Pan doktor cały czas służył pomocą i radą. Odbierał telefony nawet w godzinach wieczornych i dniach wolnych od pracy, był żywo zainteresowany losem pacjenta. W kontakcie bardzo miły i konkretny. Podsumowując, życzyłabym sobie więcej takich specjalistów.

Po 1 dniu stosowania prostych leków nawilżających śluzówkę nosa i gardła nastąpiła totalna poprawa. Męczyłam się miesiąc. A tu proste rozwiązania a jak skuteczne. Bardzo dziękuję.

Bardzo polecam, doktor pomógł mi i z zatokami i z problemami z chrapaniem. Rzetelnie, konkretnie i przede wszystkim profesjonalnie.

Kilka lat temu przez pół roku (cały ten czas wizyty prywatne) leczył moja teściowa. Poszla do niego z powodu bólu gardła. Przez ten cały czas twierdził że to z powodu żołądka i "leczyl" lekami na zgagę. W końcu mama poszła do innego specjalisty który na pierwszej wizycie zauważył guza ok 5cm na krtani. To był nowotwór złośliwy.

Wyjątkowe kompetencje, długoletnia praktyka jako operatora czynią dr Hejkę godnym polecenia wszystkim, którzy szukają dobrego laryngologa

Polecam wszystkim zagubionym pacjentom .Rzadko spotykana kompetentność . Dr Hejka posiada dużą wiedza medyczną i doświadczenie. Stawia trafne diagnozy .Może sprawiać wrażenie nieco chłodnego i zdystansowanego ale to pozory ,,,uważnie wsłuchuje się w pacjenta i starannie bada ...Po kilku latach w końcu wiem na co choruję i to po jednym , prostym , wnikliwym badaniu dr.Hejki . To wspaniały specjalista godny polecenia każdemu .....wdzięczna pacjentka ...A.

Dzięki doktorowi Hejce mojego syna czeka 4 operacja. Mimo braku doświadczeni doktor podjął się operacji mojego wówczas 8 miesięcznego dziecka ale cóż pieniądze wzięły górę a co najgorsze nie mogę w żaden sposób doprowadzić do odpowiedzialności za popełniony błąd lekarza a dziecko cierpi

Uprzejmy i kompetentny lekarz, który skutecznie "wyciągnął" z ciągłych chorób kolejno moje dwie córki. Całe leczenie na koszt NFZ - nigdy nie odczułam (co się często zdarza) traktowania "na odczepnego". Szczerze polecam.

Szczerze polecam.

Bardzo dobry to wedlug mnie niewystarczajaca opinia jezeli chodzi o Pana Doktora. Rewelacyjny, kompetentny, typowy lekarz z powolania. Cztery dni temu usunal mi migdalki. Strasznie poszedl mi przy tym na reke, bo nie miaszkam na stale w Polsce, wiec zrobil wszystko, abym bez problemow i komplikacji mogla wrocic do domu. Juz na drugi dzien po zabiegu czulam sie zaskakujaco dobrze a dzis wystarczy tylko tabletka przeciwbolowa, bo troche bola uszy. Lekarz naprawde godny polecenia!

Byłem dzisiaj u Pana Doktora. Sympatyczny człowiek i przede wszystkim bardzo konkretny. W gabinecie byłem w towarzystwie swojej narzeczonej - ponad pół godziny. Odpowiadał bez problemu na wszystkie pytanie i sam pytał o wiele rzeczy. Nie ściemniał, że jest i wszystko będzie cudownie. To jest medycyna i wszystko jest możliwe. A najbardziej podobało mi się to co powiedział: "Im lekarz więcej wie i ma większą świadomość medycyny, tym jest mniej pewny i nigdy nie powie, że będzie wszystko dobrze w 200%". Doktor będzie przeprowadzał mi zabieg FESS. Zobaczymy jak będzie po wszystkim ale jestem dobrej myśli. Nie mniej jednak - POLECAM SERDECZNIE.