lekarz Lech Koma

2,2
2,4

Doktor Koma to najwyższej klasy specjalista. Jest uprzejmy, dba o pacjentów. Bede mieć druga operacje, która wykona właśnie doktor Koma i ufam mu w 100%. Okej, moze jest małomówny, ale nie można mu zarzucić braku rzetelności, czy zaniedbywania pacjentów. Dba o mnie wyjątkowo dobrze i cieszę sie, ze trafiłem na Doktora Komę. Polecam doktora w 100 procentach :)

Mnie dr Koma pomógł. Postawił trafną diagnozę już po 1 wizycie. To prawda, że lekarz ma "problem" z komunikacją. Dopiero po moich pytaniach odnośnie stawu skokowego lekarz zaczął ze mną rozmawiać (mam styk z branżą medyczną, być moze dzięki temu lekarz uznał, że może mi udzielić odpowiedzi).

Najgorszy ortopeda jakiego spotkałem. W maju 2005 roku skręciłem kolano, na pogotowiu założono mi gips na 2 tygodnie. Po 2 tygodniach gips został zdjęty i polecono mi "bardzo dobrego ortopedę w Puławach" podobno ordynatora szpitala. Pan Lech Koma na pierwszy rzut oka wydawał mi się bardzo zaufanym człowiekiem, jak się później okazało było to złudne odczucie. Przez dwa lata jeździłem do tego wspaniałego ortopedy z nadzieją, że jestem w dobrych rekach. Z kolanem działy się dziwne rzeczy, najczęściej po prostu "uciekało" i po tym pojawiał się obrzęk, który z czasem ...

Najgorszy ortopeda jakiego spotkałem.

Przez dwa lata jeździłem do tego wspaniałego ortopedy z nadzieją, że jestem w dobrych rekach. Z kolanem działy się dziwne rzeczy, najczęściej po prostu "uciekało" i po tym pojawiał się obrzęk, który z czasem znikał. I tak w kółko. Na każdej wizycie dostawałem receptę na tabletki, ponieważ miałem "uszkodzoną łękotkę" i tabletki miały małe uszkodzenie naprawić. Oczywiście przy każdej wizycie zostawiłem u Pana doktora 50zł.

Po dwóch latach "intensywnego" leczenia, postanowiłem zasięgnąć porady innego lekarza, którego polecił mi znajomy, tym razem w Lublinie. To było, jak się później okazało, bardzo dobre posunięcie.

Lekarz w lublinie kiedy tylko usłyszał co się dzieje z kolanem, kazał mi się położyć, chwycił za nogę, szarpnął w różne strony i stwierdził od razu, że mam uszkodzone przednie więzadło krzyżowe, ale dla pewności kazał zrobić USG. Badanie potwierdziło hipotezę lekarza. Teraz jestem już po operacji kolana. Ciekawą historią jest to, że kiedy byłem przyjmowany do szpitala, zupełnie inny lekarz mnie przyjmował i również chwycił za nogę i w kilku ruchach potrafił stwierdzić, że coś jest nie tak z więzadłem.

Najciekawszą historią jest to, że Pan Lech Koma na każdej wizycie robił mi USG.
Nie wierzę, że nie widział niczego niepokojącego...
Zresztą to się nawet nieźle opłaca, 50zł za trochę żelu na kolano przy USG.

Nie namawiam Was do niczego. Po prostu się dobrze zastanówcie przed pójściem do tego lekarza....

pozdrawiam
Kamil

Stanowczo nie polecam nic się nie dowiedziałem od lekarza a noga po zerwaniu więzadeł w stawie skokowym w gips i od wizyty do wizyty po 80 zł i nic ciekawego tak to i ja potrafię leczyć siedzieć i czekać czekać i czekać :(((((((((

Zabiegany, brak czasu dla pacjenta. Nie przejmuje sie pacjentem.

Zabiegany, brak czasu dla pacjenta. Nie przejmuje sie pacjentem.