lekarz Lech Łazuka

Internista, Diabetolog

2,6
1,8

Nie polecam. Ten „lekarz” zapomniał co to jest przysięga hipokratesa. To nie lekarz to biznesmen. Nie wypisze recepty bez wizyty. Radzę omijać szerokim łukiem tego pana.

Niestety leczenie telefoniczne nie sprawdza sie w tym przypadku, lekarz podwazyl zasadnosc leczenia innego lekarza bardziej utytulowanego, mało przyjemny w rozmowie, odmowil wypisania recepty w celu kontynuowania leczenia, w rozpoznaniu napisal dodatkowe choroby bez zadnych podstaw z czego po zwroceniu uwagi sie wycofal, nie napisal w zaleceniach ze mam odstawic leki, pomimo ze tak powiedzial w rozmowie i o co prosilem dwukrotnie, zeby wpisal w celu konsultacji z innym lekarzem

Niekompetentny lekarz. Cukrzyca ciążowa rozpoznana w 16 tc, z każdym tygodniem gorsze wyniki, Lekarz totalnie olewa skoki cukru w dzień do 200 jedn, a na czczo nawet do 120. Nie robi nic by pomóc pacjentowi, jedynie oby spławić i głowy mu nie zawracać. Nie ma pojęcia o leczeniu. Przez niego dziecko nie mogło się urodzić naturalnie przez strasznie duża wagę urodzeniowa spowodowana właśnie cukrzyca. Nie polecam. Lepiej jechać prywatnie jeżeli chce się być wyleczonym

Po drugiej wizycie w gabinecie Pana doktora, odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu rzadko spotykane

długo czeka się w kolejce ,proponuje wizyty prywatne

długo czeka się w kolejce ,proponuje wizyty prywatne