Lech Podciechowski

To moja pierwsza ciąża. W dodatku choruję na inne choroby które mogą zaważyć na porodzie i całej ciąży. Jednak mam wrażenie, że i tak byłam jedną z wielu pacjentek w 'takim'stanie i mimo że uprzedził że mój poród będzie 'inny' to nie był w stanie wytłumaczyćna czym ta inność będzie polegać. Nie wytłumaczył sam kiedy mam zrobić kolejne badania,usg, kiedy przyjść, czy brać jakieś witaminy,kw.foliowy, jaki przewiduje termin porodu itd itp.Po badaniu ginekologicznym powiedział tylko ze nie wie czy ciąża dobrze się rozwija... Wszystko musiałam wyciągać. Radzę wiec iść z listą pytań w ręku bo ze stresu zapomniałam spytać o połowę rzeczy licząc że lekarz wszystko wytłumaczy. Jest miły i sprawiał wrażenie że wie wszystko ale nie chce mu się tłumaczyć. Na następną wizytę jeszcze pójdę, gdzyż ciążę wykryłam dość późno i nie chce tracić czasu czekając na kolejnego i kolejnego lekarza,tym bardziej że muszę rodzić w CZMP a ten lekarz wydaje się z wszystkich jednak najbardziej kompetentny. Mam nadzieję że na kolejnej wizycie coś się zmieni. Ja na pewno zrobię długą listę pytań:)

Podczas wizyty u pana doktora Podciechowskiego, gdy kazał mi się położyć na leżance, zobaczyłam, że leża na niej majtki. W momencie kiedy poinformowałam doktora o "znalezisku" speszył się i schował majtki do swojej teki. Zdziwiona przyglądałam się temu zdarzeniu. Po skończonym badaniu doktor nie udzielił mi konkretnych informacji. Zdecydowanie odradzam.

Znam dr. Podciechowskiego od 20 lat. Niestety w moim przypadku nie był pomocny. Pamiętam jego jako lekarza bez emocji. Nie przejmował się uczuciami czy przeżyciami pacjętek. Robił swoje to co uważał za stosowne. Był jeden bardzo przykry incydent który pamiętam bardzo przykro do tej pory chodź miało to miejsce 15 lat temu. Nikt inny nie zrobił mi do tej pory takiej przykrości. Myślę, że nie miał prawa tak postąpić. Zresztą nie trzeba zapominać, że to zwykły facet. Lekarz na drugim miejscu. Więcej do nie skorzytam z jego usług.

Leczylam sie u dr Podciechowskiego przy pierwszej ciazy. Podczas wizyt byl mily, kompetentny. Wydawalo sie, ze wszystko pojdzie z platka. Porod niestety okazal sie zupelna pomylka. W szpitalu bylam od 12 w nocy, dr byl na dyzurze od 6 rano i pofatygowal sie do mnie dopiero ok godz. 10. Nie mialam rozwarcia, wiec ok. godz 12 podjal decyzje o podaniu mi kroplowki na wywolanie skurczy. Skurcze mialam tak silne, ze padalam z wycienczenia i tracilam kontakt z rzeczywistoscia. Dr zakonczyl dyzur o 14 i tyle go widzialam. Meczylam sie niemilosiernie do godz 15.30 kiedy to nowa zmiana lekarzy wziela mnie na porod kleszczowy, oczywiscie na znieczulenie bylo juz za pozno. Przezylam dramat! Powinnam miec cesarskie ciecie, ale akurat pewnie nie bylo to nikomu na reke. Przezycia dramatyczne...

Kompetentny, opanowany, wzbudzający zaufanie lekarz. wymagający w stosunku do personelu szpitalnego. Podeście Pana doktora do pacjentek nie różni się ze wzgledu na rodzaj wizyty(prywatna/państwowa. Polecam

Najlepszy lekarz na świecie!!!!Dzięki Niemu mam dwójke wspaniałych,zdrowych dzieci:)

Pracowałam z dr Podciechowskim w Prywatnej Przychodni 10 lat.Nie znam lepszego fachowca oddanego całkowicie swoim pacjentkom.Zawsze dla każdej miał czas ,mimo dużej ilości poscjentek,żadnej nie odmówił przyjęcia jeśli już przyjechała.Zawsze robił wszystko co w swojej mocy by pomóc.Podawał swój numer numer domowy.Jest bardzo dobrym człowiekiem ,moja synowa przyjeżdża z zagranicy by się u niego leczyć.Współpracowałam z wieloma lekarzami,ale dr Podciechowski jest dla mnie wzorem.Gdy przeczytałam wypowiedź jakiejś pani w piątkowym Ekspesie ,zrobiło mi się bardzo przykro bo ten człowiek nie zasługuje na taką opinię ,dla tego zdecydowałam się napisać choć jestem przciwniczką tej formy wydawania opinii.