lekarz Lech Salita

Laryngolog

1,8
2,1
1,9

Mama (87lat) po covidzie przestała nagle słyszeć i trafiła do Pana doktora. Pan doktor wystawił jej skierowanie na cito do szpitala bez przeprowadzenia żadnych konkretnych badań. I tu nastąpiła konsternacja, bo szpital Pomnik Chrztu Polski jej nie przyjął , a lekarz na oddziale uzasadnił to komentarzem, że od Pana dr Sality mają 10 skierowań dziennie, po czym odesłał Mamę z powrotem do niego bez przeprowadzenia badań i udzielenia żadnej pomocy. Szczerze mówiąc obaj Ci lekarze są pomyłką. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam i mam nadzieje , że ostatni.

Brak słow na tego lekarza , zamiast wytłumaczyc to krzyczy , badqanie trwa sekunde i zaraz skierowanie do szpitala , zero poszanowania dla chorego odradzam

Wszystkie pozytywne opinie zamieszczone tutaj "lekarz" chyba sam sobie wystawil. Ja odnioslam wrazenie jak wielu tutaj, ze ten pan jest niedouczony.

Trafilam do tego lekarza po pobycie w szpitalu - zapalenie pluc, zapalenie krtani i zapalenie tchawicy. Niestety jestem zawiedziona... Wizyta trwala 2 minuty, lekarz nawet nie spojrzal w wypis, jakie leki bralam, nie przeprowadzil tez wywiadu, zajrzal tylko w gardlo bez komentarza, po czym stwierdzil, ze on nie bedzie ryzykowal i wypisal powtorne skierowanie do tego samego szpitala i na ten sam oddzial, z ktorego wlasnie wrocilam!!! Porazka totalna - brak wiedzy, kompetencji, brak zainteresowania pacjentem. Juz na samym wejsciu doktor mial taka krzywa mine, jakby siedzial w tym gabinecie za kare i za kare mial przyjmowac pacjentow. Mocno starszy pan z brakiem predyspozycji medycznych. bylam u tego pana pierwszy i ostatni raz. Pozniej podpytalam innych pacjentow o niego... niestety potwierdzili moja opinie, ze doktor nie leczy, ale za to chetnie wysyla do szpitala zrzucajac ciezar odpowiedzialnosci za leczenie na kogos innego. Wysyla do szpitala takze na chore migdalki - przyklad mojego brata. Takie same oceny doktor ma na portalu - znany lekarz pl. Jedna pania potraktowal podobnie, za co wystawila sluszna opinie. Nie polecam i wiecej nie skorzystam.

Poswiscil mi minute czasu i olal totalnie. Nie polecam . Baran a nie lekarz !!!

Poswiscil mi minute czasu i olal totalnie. Nie polecam . Baran a nie lekarz !!!

Niemiły, niesympatyczny. lekceważący stosunek do pacjenta.

Niemiły, niesympatyczny. lekceważący stosunek do pacjenta.

Lekarz nie rozpoznał złamania nosa, podczas gdy na zdjęciu było to tak oczywiste, że następny lekarz nie mógł uwierzyć w to, że ten Pan skończył wgl medycynę. Nieprzyjemny, nigdy nie postawił prawidłowej diagnozy w moim przypadku.

nie zalecił leczenia,tylko skierowal odrazu na oddział.Kurcze a nie po to się idzie do lekarza żeby umywał ręce i kierunek szpital:(

Byłam 2 razy u Pana doktora ze sobą jak i z dzieckiem i niestety nie mogę dodać niż pozytywnego.Nie miły,kieruje od razu na oddział w szpitalu

Według mnie najlepszy laryngolog z okolicy.Wspaniałe podejście do pacjenta . Świetne efekty jego pracy.