lekarz Lech Smulkowski

Lekarz rodzinny, Internista

Polecam dr Smulkowskiego. To lekarz oddany swoim pacjentom, gotowy pomoc w sytuacjach kryzysowych. Natychmiast był gotów do wizyty domowej i dokładnych oględzin. Zdecydowany, pomocny, konkretny, serdeczny, i z planem działania w potrzebie. Bardzo pomógł. Moja rodzina wiele mu zawdzięcza.

Lekarz bardzo niemiły, stęka coś pod nosem, po minucie rozmowy stwierdził że mój kaszel to na pewno covid. Wystawił receptę na antybiotyk, wziew i neosine, a to wszystko bez osłuchania. Na pytanie czym miałam gorączkę, odpowiedziałam że nie wiem i raczej nie, odfuknął że na pewno miałam i jestem nieodpowiedzialna, że pandemia się nigdy się skończy jak ludzie będą robić jak ja. Testu na covid oczywiscie też nie zrobił. Do gardła nie zajrzał. Nie zrobił nic. Bardzo niekompetentny.

Kompetentny lekarz podchodzący do problemu "po ludzku". Trafiłam do niego przypadkiem bo mój lekarz był na urlopie i okazało się że dopiero on wyleczył mnie z choroby która kilkakrotnie wracała do mnie zaraz po odstawieniu antybiotyków. Przejmuje się losem pacjenta i do każdego podchodzi indywidualnie.

Jest kompetentny i zaangażowany w pracę.

Jest kompetentny i zaangażowany w pracę.

Super lekarz, bardzo dobry fachowiec, POLECAM!!!

Super lekarz, bardzo dobry fachowiec, POLECAM!!!

Wspaniały człowiek, świetny fachowiec. Jego metody leczenia chwalone przez wysokiej klasy specjalistów w Warszawie i Lublinie gdzie odbywały się konsultacje w leczeniu mojego schorzenia. Do dyspozycji zawsze: na urlopie, poza godzinami pracy itp.Bezinteresowny! Zawsze można na nim polegać. Wiele mu zawdzięczam ja i cała moja rodzina.Jest naszym lekarzem rodzinnym od ponad 20 lat i na innego nigdy nie zamienię.

Tego człowieka nie można nazwać lekarzem, nawet psa bym do niego nie zabrała !! Przez przypadek trafiła do tego "Pana" osoba z mojej rodziny, lekarz nie przejmując się wogle objawami z jakimi przychodzi pacjent, nie robiąc ŻADNYCH badań przepisał antybiotyki, które nic nie pomogły !! Dziś u pacjenta tego jest podejrzenia guza na płucach !! Czy kogoś takiego można nazwać lekarzem !? Nikomu osobnika tego nie polecam ! Poza tym lekceważące podejście do ludzi, myśli, że jak ma biały fartuch i siedzi za biurkiem to jest Bóg wie kim ! Niech Pan ten jeśli to czyta dobrze zastanowi się nad swoim powołaniem ! Ciekawe ile już pacjentów doprowadził do takiego stanu ! Tacy ludzie nie powinni być lekarzami, ani w żaden inny sposób współpracować z ludźmi nie powinni !

niemiły wrecz chamski podejscie do pacjenta z wielką łaską nie polecam

niemiły wrecz chamski podejscie do pacjenta z wielką łaską nie polecam

Jest to mój lekarz od wielu lat. Zawsze można na Niego liczyć, sprawdza się wsytuacjach trudnych. Kompetentny, zaangażowany ma dużą widzę. Specyficzny sposób bycia zrażą niektórych pacjentów, ale to ma swój urok i odpowiada mi. Nie lubię zasadniczych sztywniaków.