lekarz Leokadia Herjan-Loppe

2,4
1,8
2,9
1,7

Byłam u pani doktor potwierdzić ciąże.Niestety,niczego się nie dowiedziałam.Lekarka już od wejścia na mnie nakrzyczała jak zaczęłam jej mówić w jakim celu przyszłam.Pani Doktor stwierdziła,ze ona ciąży nie potwierdzi.Raczej lekarze potwierdzają 6tyg.ciąże.Nie miała zamiaru mnie badać,nie przeprowadziła jakiegokolwiek wywiadu.Dopiero jak upomniałam się o badanie z wielką laską je zrobiła.Tragedia,nigdy nie spotkałam się z takim potraktowaniem.Wiem,że opinie dodawane w internecie są często przesadzone,ale nie w tym przypadku.Wypowiedzi moich poprzedniczek nie są kłamstwem.Po wizycie wiem tyle co przed, ale najważniejsze...pani doktor zapytała czy czuję się w ciąży....oczywiście,że tak zwłaszcza,że to moja pierwsza.Nie polecam,strata czasu i nerwów.

Byłam u Pani Doktor aby potwierdzić czy z ciążą jest wszystko ok. Niestety pierwszą poroniłam, a druga znowu nie rozwijała się poprawnie. U swojego lekarza usłyszałam niepokojącą diagnozę i chciałam potwierdzić ją u Pani doktor. I się zaczęło, pani doktor była niemiała, wręcz chamska. Plątała się w tym co mówiła. Chyba sama miała braki wiedzy , bo więcej dowiedziałam się czytając w internecie. Badania było nieprzyjemne i nie wspominając już o usg, którego nie raczyła zrobić mimo , że właśnie miałam problem z zagnieżdżeniem zarodka i było podejrzenie ciąży pozamacicznej. Czułam się jakbym cofnęła się w lata 80-90 co do standardu wizyty. Dziewczyny na prawdę nie warto, szkoda Waszego czasu, nerwów i pieniędzy.

Nie polecam, rzadko bada, nie dobiera dobrze antykoncepcji, na moją sugestię, że przepisane tabletki mi nie odpowiadają - powiedziała, że muszę się poprostu do nich przyzwyczaić i tyle, a ona co 2 miesiące nie będzie mi ich zmieniać, bo nie wie ile razy to trzeba robić żeby w końcu utrafić (???)

Szanowne panie. Przez kilka lat byłam pacjentka. Byłam zadowolona, bo pani jest bardzo mila. Nie mialam problemow. Jedyny - Miałam bolace stosunki seksualne. Otrzymywalam informacje ze to wina tylozgiecia, ponadto przez 2 lata było mi mówione ze mam powiększony lewy jajnik. Przypadkiem poszłam do innego ginekologa - okazało się ze ten powiększony jajnik to olbrzymi 8 cm miesniak. Nie wiem jak mozna bylo sie tak pomylic. Od razu zostałam skierowana na operacje. Teraz jestem w ciąży i nie zamienilabym pana doktora na innego lekarza.

Nie polecam, a o wizycie szkoda nawet pisać.

Nie polecam, a o wizycie szkoda nawet pisać.

Zdecydowanie nie polecam osobom które chciały by się dowiedzieć czekokolwiek o swoim zdrowiu. Pieniądze za wizytę wyrzucone w błoto.Uważam, że do tego zawodu a tym bardziej od lekarza tej specjalizacji gdzie wizyta do przyjemnych nie należy i jest krępująca powinno się mieć choć trochę zrozumienia dla pacjenta, że o jakichkolwiek kompetencjach nie wspomnę. Przed wizytą wiedziałam tyle samo o moim stanie zdrowia co po wyjściu z gabinetu. Mam nadzieję, że coraz więcej dziewczyn/kobiet będzie czytało opinie pacjentek o danym lekarzu, a gabinet tej pani zacznie świecić pustkami, bo taka służba zdrowia, taka opieka medyczna, a tym bardziej taki wypalony zawodowo ginekolog mnie przeraża. NIE POLECAM!!!

ostrzegam kobiety w ciąży przed SZPITAL NR 1 W SOSNOWCU tam palą lekarze pielęgniarki i pielęgniarze oraz pacjenci leżałem 2 lata temu i widziałem na własne oczy i dym tytoniowy wdychałem pasami spinają osoby nie pijące i wykształcone z językiem obcym nie wierzcie w remonty tegoż szpitala to skandal !!!!!!!!

Lekarka bardzo miła i ma profesjonalne podejście do pacjenta. Jestem zadowolona. Wizyta trwała ok. 20 min. Pani doktor szczegółowo podała informację odnośnie moich dolegliwości i przedstawiła metodę leczenia. Polecam

u Pani dr miałam okazje byc kilka razy na wizycie w Medyku w Sosnowcu. I uhh :[ zaczynajac od tego ze jak Pani dr zobaczyla na karcie ze leczenie oplaca mi zaklad pracy to calkiem inaczej (olewajaco) podeszla do tematu- "Pani to i tak nie zalezy bo Pani za to nie płaci". Ale do rzeczy- bada to nie za chętnie.. do tego jest chyba wielbicielka przepisywania hormonów! bez zadnych badan hormonów, po prostu na "czuja". zaczely sie u mnie problemy wiec zasugerowalam Pani dr zeby zrobila mi usg ewentualnie skierowania na badanie hormonów- uslyszalam ze jezeli sama sobie potrafie postawic diagnoze to po co wogole do lekarza chodze ;/ NIE POLECAM! podejscie do pacjenta lekko żenujące..czas wizyty 5 min.

Mam mieszane uczucia. Niby wszystko OK, Pani Doktor miła i sympatyczna, ale z badaniem trochę gorzej. Chodzę już od dłuższego czasu, Pani Doktor o wszystko pyta ale badanie ginekologiczne przeprowadza niezbyt często.