lekarz Leokadia Paszyńska-Korbela

Dermatolog

2,6

Ta pani może robić wszystko i niech robi wszystko co tylko chce poza jednym, niech nie leczy ludzi ...

Wstrętna, podła kobieta. Miałam straszny problem z niemowlakiem. Nawet nie zechciała nas przyjąć. Widocznie nadmiar pacjentów w głowie Pani doktor poprzewracał. Nie polecam

Trzy wizyty, dwie - mila, uprzejma: trzecia wizyta i stwierdzenie - "daj calego palca to wezmie ręke". Niepotrzebne dyskusje z pozycji wladzy. Niby nie moze na kase robic koagulacji, to dlaczego wczesniej zrobila.? "Niech pani idzie prywatnie." Pytanie dlaczego prywatnie skoro opłacam skladki do NFZ? 500 PLN co miesiąc. Za mala skladka czy co? Zebrakiem nie jestem, pani doktor wiecej mnie nie zobaczy, Wam tez radze omijac gabinet z daleka. A. Pakula

Nie polecam wizyty u Pani Dr na Nfz !!! Jest bardzo niemila i niesympatyczna... Nie polecam rowniez wizyt z dzieckiem poniewaz nie ma wogole do nich podejscia !

Pani doktor niesamowicie miła i sympatyczna, bardzo dokładnie wytłumaczyła na czym polega choroba i zabieg. Przed zabiegiem dokładny wywiad, wypytywała się o wszystko co mogło mieć wpływ na chorobę. Od razu też powiedziała jakie mogą być przewidywane skutki zabiegu, jak będzie przebegało leczenie. Nie obiecywała gruszek na wierzbie, także wiedziałam że nie od razu będzie widoczny efekt leczenia. Ja byłam prywatnie, nie płaciłam za samą wizytę tylko za zabieg.

Po prostu nie polecam... Moja choroba została źle zdiagnozowana, nie wiem tylko czemu to miało służyć:/

Kompetentna i zaufana doktor, leczę się dość długo na różne sposoby, u różnych specjalistów lecz tylko u niej widzę poprawę, niestety mieszkam zbyt daleko żeby częściej tam bywać;/

Zapisałam się na wizytę do pani doktor w ramach NFZ. Fakt, czekałam prawie 3 m-ce (ale to nie wina lekarza, tylko naszego systemu!). Wcześniej byłam u niej z córką prywatnie i nie ma najmniejszej różnicy w podejściu do pacjenta. Poza tym, rzeczowe wyjaśnienia, dociekliwość i zainteresowanie pacjentem utwierdziły mnie w dobrym wyborze dermatologa.

Najlepszy dermatolog w Gorzowie Wlkp. Korżelowa niech się chowa! Nikt jej nei dorówna. Bardoz przyjemna, poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu, starannie dobiera leki. Wszystko kilka razy wyjaśnia. Poza tym co mówi to jeszcze dokładnie rozpisuje. Na bardziej skomplikowane zabiegi laserowe kieruje do kompetentnych demratologów w Warszawie czy Poznaniu. Jej leczenie odnosi znakomity efekt. Szczerze wszystkim polecam

Najlepszy dermatolog w Gorzowie Wlkp.

Mimo większości wystawionych "czwórek" nie poleciłabym pani doktor, tylko od razu skierowała do gabinetu obok, tj. dr Emerle. U doktor Korbeli leczyłam się prawie 6 miesięcy i trwałoby to dłużej, co, jak wytłumaczyła mi później doktor Emerle, mogłoby się źle skończyć dla mojej wątroby. Wprawdzie zostałam zapytana o kilka istotnych kwestii przed rozpoczęciem leczenia, zostałam też skierowana na niezbędne badania, poinformowano mnie o możliwych konsekwencjach itp. Niewątpliwym plusem był też fakt, że nie za każdą wizytę pobierała opłatę. Jednak pani doktor nie powiedziała, kiedy leczenie się zakończy, podając jedynie statystyczną długość jego trwania. Jak się później okazało, lek, który przyjmowałam stosuje się przez czas ściśle określony na początku leczenia. Dodam jescze, że po kilku miesiącach doktor Korbela dosłownie zniknęła. Nawet w rejestracji nikt nie wiedział, kiedy pani doktor znów zacznie przyjmować pacjentów. Na szczęście skierowano mnie do doktor Emerle, która przejęła mój przypadek, wyleczyła i uratowała przed zniszczeniem wątroby.