Leokadia Siergiej

Bardzo doświadczona Pani Doktor. Bada bardzo delikatnie. Mogłam odczuć różnicę podczas badania na oddziale ginekologi przez innego lekarza. Precyzyjna i dokładna. Jestem jej pacjentką i ... udało mi się zajść w ciąże po dlugich próbach.

Nigdy w życiu nie spotkałam się z tak niemiła arogancka i nie słuchającą lekarką, problemy ginekologiczne mam od wielu lat więc wielu lekarzy spotkałam na swojej drodze, ale to co spotkało mnie na wizycie 1.06.2022 to jest po prostu jakaś masakra, przyszłam z macica miesniakowata nie całe dwa lat po konizacji szyjki mówię o krwawieniach o bolach w podbrzuszu a lekarka twierdzi że udaje !! Pokazuje wypis ze szpitala z grudnia 2021 gdzie trafiłam z wysokim stanem zapalnym macicy.. nawet nie spojrzała na wyniki . Samo badanie to może 5 sekund trwało przy czym stwierdziła że mięśniaki się nie powiększa a nawet nie zrobiła USG, a ja nie potrafię normalnie spać i funkcjonowac przez ból. Badanie piersi to już całkowity absurd bo badaniem nazwać tego nie można było . Gdy na koniec powiedziałam że przy stosunku są bardzo mocne krwawienia i bóle powiedziała że może partner się powinien zbadać. Wyszłam tak zla i załamana ponieważ miałam nadzieję że ktoś mi pomoże i zacznę normalnie funkcjonować a nasłuchał się obelg . Nie zostawię tak tego i podam ta "panią doktor " do izby lekarskiej. A to tylko dlatego żeby żadna kobieta nigdy nie poczuła się tak paskudnie potraktowana jak ja . Jak wam Panie zdrowie mile uciekajcie jak najdalej od tej osoby, bo tylko sobie możecie zaszkodzić .

Pani doktor o dużym doświadczeniu. Zdecydowana i konkretna, wie co robi. Stawia trafne diagnozy. Prowadziła moje dwie ciąże.

W życiu nie spotkałam się z tak niesympatyczna osoba. Wizyta pierwszy i ostatni raz. Arogancką, niegrzeczna. Do domu wróciłam roztrzęsiona. Nie polecam!!!

spotkałam na patologii ciąży, bardzo niesympatyczna i niemiła, badania przeprowadza bardzo boleśnie, po badaniu pojawiały mi się nawet krwawienia

Rewelacyjny lekarz! Prowadziła całą moją zagrożoną ciążę i byłam bardzo zadowolona z opieki. Jedyny minus to słabe usg.

To do Pani Doktor poszłam na pierwsze w życiu badanie ginekologiczne. Po kilkunastu latach wróciłam, aby poprowadziła moją pierwszą ciążę. Bo jej ufam. Kobieta delikatna, dokładna, cierpliwa i miła. Takiego lekarza ze świecą szukać. Czuję się bezpiecznie pod jej opieką.

Miła, spokojna, delikatna, wsłuchana w pacjenta, jego wątpliwości i problemy. Bardzo kompetentna - nie diagnozuje "na oko", nie wciska byle jakich leków tylko przeprowadza kompleksową diagnostykę. Nie namawia też na niepotrzebne badania (np. USG). Również cennik ma niewygórowany. Tylko winda stresująca (gabinet na 8 piętrze)

Jak dla mnie super lekarz prowadzi aktualnie moją drugą ciąże i niemam co niej żadnych zastrzeżeń. Zawsze spokojnie wysłucha wszelkich obiekcji. Czy to prywatna wizyta czy też w szpitalu ja nie odczuwam różnicy w traktowaniu.