mgr Leopold Kaczorowskimgr Leopold Kaczorowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

mgr Leopold Kaczorowski

Psycholog dziecięcy

Nazywam się Leopold Kaczorowski i jestem psychologiem. Diagnozuję i prowadzę terapię dzieci szkolnych od 8 do 14 lat. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem nie tylko w Polsce ale też między innymi w Szwajcarii oraz w Moskwie.

Specjalizuję się w następujących obszarach pomocy:
problemy wieku młodzieńczego, słabości natury psychicznej, praca nad rozwojem koncentracji i pamięci, brak pewności siebie, lęki, fobie, nadpobudliwość, agresja w szkole oraz w domu.

W swojej praktyce wykorzystuje metody hipnozy i hipnoterapii, psychoanalizy u dzieci.

Podczas pracy w gabinecie dodatkowo stosuje metodę biofeedback która jest rekomendowana jako skuteczne narzędzie do pracy przy problemach związanych z psychiką, zarówno u dorosłych jak również u dzieci.

Dziękuje za spotkanie w tak miłej atmosferze, niesamowita wiedza i doświadczenie. Bardzo polecam Pana Leopolda.