lekarz Lesław Gromek

Bardzo miły i kompetentny lekarz, jest zaangażowany oraz dokładny w badaniach, naprawdę stara się wyleczyć a nie tylko leczyć. Szczerze polecam go wszystkim paniom, a szczególnie tym, które zawiodły się na innych lekarzach:)

Jest bardzo delikatny, dokładny. Wysłucha uważnie, wypyta a przede wszystkim zbada dokładnie! Wszystkie podstawowe badania, piersi, usg, cytologia... Z całego serca polecam! Lekarz zesłany od Boga.

Po licznych próbach szukania pomocy u "szamanów" trafiłam właśnie do tego lekarza. Po kilku wizytach dziękują bogu, że właśnie do niego trafiłam.

polecam serdecznie jestem w 5 miesiacu ciazy i jestem bardzo zadowolona mam nadzieje ze skonczy sie rownie dobrze polecam!!!

długo szukałam takiego lekarza. wzbudza zaufanie, wykonuje na miejscu wszystkie potrzebne badania usg ,ph, cytologie ..... nie ma broblemu z komunikacją wszystko spokojnie wytłumaczy ,wysłucha . ceny wizyty są ruchome zależne od wykonywanych badań.pierwszy raz (a byłam już u niejednego ginekologa...)zbadał mi piersi. przygotowuję sieę do 2 ciąży i npewno będę chodzić do niego.... szczerze polecam...

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Namysłów"?

Waldemar Felbel

ulica Fabryczna 5