lekarz Lesław Janusz

Bardzo kompetentny, spokojny, wzbudzający zaufanie lekarz. Bardzo polecam.Myślę że młodzi lekarze mogliby dużo się od niego nauczyć, szczególnie empatii i wzorowego podejścia do pacjenta.

Wykonywał mi echo serca ,jest bardzo dobrym specjalistą , na wizycie miły , wszystko mi wytłumaczył, dostałam dokładny opis zapisu echokardiograficznego . Doradził mi co mam zrobić, jestem zadowolony.

Dr wykonuje Echo serca w Luxmedzie. Byłam bardzo zadowolona z jakości usługi. Wyjaśnił mi na czym polega moje schorzenie (niemiarowość serca) nawet pokazał mi na usg :) Z czym miałam styczność pierwszy raz. Na prawdę rewelacja:)