W roku 2001 Pan doktor uratował mi życie . Nigdy mu tego nie zapomną . I często o nim myśle z wdzięcznością . Mega profesjonalista .

27 września jechałam do szpitala w Wałbrzychu po wynik hist pat. W Świdnicy na skrzyżowaniu w tył samochodu (byłam pasażerką) uderzył dostawczy bus. Krótko po incydencie przyjechała karetka. Zaopiekował się mną Pan dr Lesław Krata. Profesjonalista , fantastyczny człowiek. Jestem trudną pacjentką. upartą .30 sierpnia przebyłam zabieg kraniotomii czołowej prawostronnej. Bardzo dokładnie i super fachowo pan Doktor zajął się nadpobudliwym poturbowańcem. Dziękuję również przemiłej pani Ratowniczce Medycznej .Ogromne buziaki dla Was Kochani . Panie Doktorze , więcej takich ludzi być powinno. Podziwiam, cenię i też taka staram się być. Wdzięczna ...

Krótko po incydencie przyjechała karetka. Zaopiekował się mną Pan dr Lesław Krata. Profesjonalista , fantastyczny człowiek. Jestem trudną pacjentką. upartą .30 sierpnia przebyłam zabieg kraniotomii czołowej prawostronnej. Bardzo dokładnie i super fachowo pan Doktor zajął się nadpobudliwym poturbowańcem. Dziękuję również przemiłej pani Ratowniczce Medycznej .Ogromne buziaki dla Was Kochani . Panie Doktorze , więcej takich ludzi być powinno. Podziwiam, cenię i też taka staram się być. Wdzięczna farmaceutka , kobieta pracująca, biegająca i pomagająca. Do zobaczenia

Witam 8.11.2020. Dziś na Sor ma dyżur LEKARZ LESŁAW KRTA który ma jednostone podejście do pacjenta. Pogotowie przywozi pacjenta z atakiem padaczki udarowej. On leczy podym kierunkiem. Przywożą pacjenta do domu okazuje się że to UDAR. BO SUGEROWAŁ SIĘ TYM ŻE POGOTOWIE PODALO CLONAZEPAN i że pacjent zdezojentowany podsypijacy. Jakby na cpany to niby jak. I muszę podziękować zespołowi karetki ze niezawiezli pacjenta spowrotem do niego. Bo pojechał do latawca i okazało się że to rozległy udar. Więc jak na Sor ma dyżur to lepiej uciekać.

Autor: Agnieszka Bielawska-Pękala 2006-01-13, Aktualizacja: 2006-01-13 11:55 źródło: Polska Gazeta Wrocławska Rodzina zmarłej pacjentki uważa, że lekarze postawili błędną diagnozę - Zawał wszystkiego. Kobieta z ostrym bólem brzucha trafiła do szpitala. Na drugi dzień zmarła. Rodzina nie może zrozumieć, jak to się stało. moja mama trafiła z bólem głowy a pan Krata diagnozuje infekcję dróg moczowych. Pytanie czy pan Krata jest neurologiem ? Pytanie czy pan Krata jest urologiem ? CHYBA tylko Chirgiem, albo cyrulikiem? Teo

Autor: Agnieszka Bielawska-Pękala
2006-01-13, Aktualizacja: 2006-01-13 11:55 źródło: Polska Gazeta Wrocławska

moja mama trafiła z bólem głowy a pan Krata diagnozuje infekcję dróg moczowych.

Pytanie czy pan Krata jest neurologiem ?
Pytanie czy pan Krata jest urologiem ?
CHYBA tylko Chirgiem, albo cyrulikiem?

Teo