lekarz Lesław Miszczak

Choroby zakaźne, Pediatra

Jest kompetentnym i uprzejmym lekarzem. Wzbudza zaufanie. Dobiera leki w sposób przemyślany zarówno pod kątem leczenia jak i finansowym. Zdecydowanie polecam.

Zdecydowanie polecam.

jestem zadowolona potrafi zdecydowanie ocenić i postawić diagnozę

jestem zadowolona potrafi zdecydowanie ocenić i postawić diagnozę

Nie ma chyba (mieszkam czasowo w Warszawie)tak mądrego lekarza pediatry jakim jest Pan Doktor Miszczak,zawsze miły, uśmiechnięty nie mówiąc o fachowości, bo ta jest na 5 plus albo nawet na 6. Nasze dzieci uwielbiają PANA DOKTORA. Ma takie podejście.Panie Doktorze DZIĘKUJEMY.

Totalna beznadzieja. W ciągu kilku wizyt nie potrafił rozpoznać przepukliny. To jest pediatra? Nie polecam.

Pan Doktor tak leczy żeby nie zaszkodzić czyli raz "Malinka" raz Antybiotyk niestety duży minus, leczymy już 3 tydzien na zapalanie gardła, zrobilismy konsultację u innego lekarza -bo stan się coraz bardziej pogarszał-i okazuje sie że to początki zapalenia płuc. Dodatkowo Pan Doktor chyba wszedł w współpracę z jakąś firmą produkującą Inhalatory i nawilżacze powietrza bo za każdym razem to poleca. Zobaczymy jak dalej Marketing będzie wpływał na opinie wydawane przez Pana Doktora :) Pozdrawiam

świetny kompetentny umie zjednać zaufanie mojej córki

świetny kompetentny umie zjednać zaufanie mojej córki

Beznadziejny Lekarz, żaden Specjalista, dzieci po wizytach są nadal chore, Stringi, które zakłada na wizyty są beznadziejne!

NAJLEPSZY I NAJBARDZIEJ KOMPETENTNY w Bełchatowie (MEGAMED ul. Antracytowa)!!!! a Przychodnia - to Przychodnia XXI wieku z przemiłą Panią pielęgniarką Alą.

najmilszy ze znanych mi pediatrów,dokładny w badaniu ikompetentny

najmilszy ze znanych mi pediatrów,dokładny w badaniu ikompetentny

Pan doktor ma bardzo dobre podejście do maluszków. Jest bardzo sympatyczny i uprzejmy. Odpowiada rodzicom na nurtujące ich pytania.