dr n. med. Lesław Sozański

2,6
2,9
2,5

Jestem zdziwiona opiniami niektórych pań, chodzę do doktora od kilkunastu lat, zawsze miły, uśmiechnięty i pomocny, odpowiada na każde pytanie i poświęca tyle czasu na wizytę ile jest wymaga sutuacją. Kiedy jest potrzeba robi usg i wbrew temu co piszą inni, umie obsługiwać aparat do usg. Jeśli komuś nie pasuje nie musi chodzić.

Nie polecam. Bardzo gburowaty i wyniosły. Niekompetentny. Zdecydowanie nie polecam!!!!

Dziewczyny nie chodzcie do tego lekarza . Ja po wizycie lecze sie z traumy z kontaktu z tym czlowiekiem . Kobiete traktuje niegodnie . Juz nigdy do takiego . Ani na publiczna a tym bardziej prywatnie . Odnioslam wrazenie ze jest tak zadufany ze pacjentka jest jedynie dodatkiem . A to my kobiety jestesmy najwazniejsze . A lekarz ma swiadczyc pomoc . Temu panu role sie pokrecily . Zloze skarge na niego za takie zachowanie .

wizyta u tego lekarza nie należy do tanich, lecz zdecydowanie warto; miałam ciążę zagrożoną, nietypowy przypadek; do prowadzenia ciąży doktor podszedł z pełnym profesjonalizmem, poświęcił mi dużo czasu; dzięki jego wysiłkom dziecko urodziło się zdrowe i w terminie a tego nie zastąpią żadne pieniądze; ja zdecydowanie polecam tego lekarza

Miałam w Akademii Medycznej przyjemność a raczej nieprzyjemność tego Pana spotkać. Jeszcze tak nadętego, niemiłego i opryskliwego lekarza nie widziałam. Przeprowadzał u mnie (a raczej przeszkadzał innej lekarce) zabieg HSC, nie potrafił przeprowadzić badania usg, cyt: "Pani doktor jak się ten aparat ustawia bo nie ma obrazu i nic nie widzę". Porażka. Zdecydowanie odradzam!!!

Pan Lesław pewnie myśli, że jest niewiadomo kim. Że ludzie przychodzący do niego z NFZ TO NIE PACJENCI. Byłam na wizycie, ignorował mnie, nie chciał słuchać co mówię, nie chciał zrobić cytologii (musiałam się prosić!!!) po czym walnął rękoma w stół i zaczął drzeć mordę po pielęgniarki: " Że też ja w tej cholernej przychodni muszę siedzieć, a moje pacjentki z rana operować, nie mam dla nich czasu w ogóle", a to wszystko przy mnie!!!! Była to moja ostatnia wizyta u tego pana. Jak widać póki nie płacisz, nie jesteś ...

po czym walnął rękoma w stół i zaczął drzeć mordę po pielęgniarki:
Była to moja ostatnia wizyta u tego pana. Jak widać póki nie płacisz, nie jesteś pacjentką. Nie to chyba pan przysięgał na koniec studiów, ty pazerny konowale?

Nie powinien byc lekarzem . Kiepski fachowiec nastawiony na prywatna praktyke . NIE POLECAM !!!!!!!!!!!

polecam! kompetentny, fachowy, uprzejmy.

polecam! kompetentny, fachowy, uprzejmy.

Leczyłam się u Sozańskiego kilka lat,na początku był to dobry lekarz aż do czasu kiedy zaczął to robić rutynowo po prostu liczy si ę dla niego kasa !!! Chodziłam do niego razem z moja siostrą, która jest w ciążym i jest wszystko w porządku a on powiedziała że ma ciąże pozamaciczną i skierował ją do szpitala na łyżeczkowanie,natomiast tam ordynator powiedział ze wszystko przebiega dobrze i nie trzeba ciazy usówać. Zdecydowanie nie polecam !!!!

dobry lekarz, ale drogi.Dobry specjalista, ciagle się kształcący w zawodzie, nauka kosztuje, więc trzeba sporo płacić za wizytę i badania.