lekarz Lesław Strzałkowski

Polecam, udałam się na wizytę po przecztaniu opini z tej strony, sprawdziłam i lekarz na prawdę godny polecenia. Poświęcił mi dużo czasu, wszystko tłumaczył, wszystko sprawdził dokładnie.

Najdoskonalszy! pan doktor to przede wszystkim doskonały specjalista a dodatkowo uprzejmy, subtelny, rozważny i dostępny dla pacjentki w trudnej chwili. od 8 lat jestem pacjentką pana doktora, przeprowadził zagrożoną ciążę a gdy pewnego dnia mój stan się pogorszył przyjechał do gabinetu w niedzielę wieczorem by mnie przyjąć. A najdziwniejsze jest to, że po kilku miesiącach mojej nieobecności w gabinecie dzwonię do pana doktora a on pamięta kim jestem i co mi dolega a dodam, że pacjentek ma od groma:) DOSKONAŁY SPECJALISTA !

Lekarz godny polecenia !!!!!dziękuje Panu za leczenie, opiekę, za to że był Pan przy mnie w szpitalu. Dzięki Panu wracam do zdrowia, dziękuję

Chodzę do doktora Strzałkowskiego już bardzo długo i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza.

Wspaniały lekarz. Już 8 lat jestem jego pacjentką, prowadził moja pierwszą ciążę i teraz drugą. Nigdy nie miałam żadnych, najmniejszych zastrzeżeń.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Gliwice"?

Marek Kudła

Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej Centrum Zdrowia Sanvita
Kazimierza Wielkiego 13
44-194 Knurów
SZPITAL W KNUROWIE z poradnią K
ul. Niepodległości 8, Knurów
44-100 Knurów
Przychodnia "Toszecka"