lekarz Lesław Strzałkowski

Polecam, udałam się na wizytę po przecztaniu opini z tej strony, sprawdziłam i lekarz na prawdę godny polecenia. Poświęcił mi dużo czasu, wszystko tłumaczył, wszystko sprawdził dokładnie.

Najdoskonalszy! pan doktor to przede wszystkim doskonały specjalista a dodatkowo uprzejmy, subtelny, rozważny i dostępny dla pacjentki w trudnej chwili. od 8 lat jestem pacjentką pana doktora, przeprowadził zagrożoną ciążę a gdy pewnego dnia mój stan się pogorszył przyjechał do gabinetu w niedzielę wieczorem by mnie przyjąć. A najdziwniejsze jest to, że po kilku miesiącach mojej nieobecności w gabinecie dzwonię do pana doktora a on pamięta kim jestem i co mi dolega a dodam, że pacjentek ma od groma:) DOSKONAŁY SPECJALISTA !

Lekarz godny polecenia !!!!!dziękuje Panu za leczenie, opiekę, za to że był Pan przy mnie w szpitalu. Dzięki Panu wracam do zdrowia, dziękuję

Chodzę do doktora Strzałkowskiego już bardzo długo i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza.

Wspaniały lekarz. Już 8 lat jestem jego pacjentką, prowadził moja pierwszą ciążę i teraz drugą. Nigdy nie miałam żadnych, najmniejszych zastrzeżeń.

DR Strzałkowski jest fantastycznym specjalistą, prowadzi moją ciążę w sposób bardzo kompetentny, bez najmniejszych zarzutów. Wykazuje się dużym zrozumieniem i cierpliwością. Życzliwy człowiek i doskonały lekarz. Polecam!!!

Bardzo dobry lekarz - odpowiada rzeczowo na każde zadane pytanie. Wizyta trwa tyle ile jest to konieczne - bez pośpiechu i wyścigu na czas. Przede wszystkim wyprowadził mnie z wcześniej nie wyleczonych przez innego lekarza dolegliwości.

Cóż mogę więcej dodać jest wspaniałym lekarzem! I każdego traktuje tak samo czy w gabinecie czy w szpitalu nie ma znaczenia.Panie doktorze dziękuję Panu że Pan jest i zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie.Pozdrawiam

Całą ciążę chodziłam do doktora. Polecam w 100%. Planuję drugie dziecko i na pewno doktor Strzałkowski będzie dalej moim lekarzem. WSPANIAŁY LEKARZ.

Lecze sie u tego lekarza już od ponad 10 lat, zaczęłam chodzić do niego jeszcze jak przyjmował w państwowej przychodzni. Nigdy nie zamieniłabym go na innego lekarza. Prowadził moje dwie ciąże, w tym druga zagrożoną. Będąc na wczasach za granicą na początku drugiej ciąży (wtedy zaczęły sie moje problemy) zawsze mogłam do niego zadzwonić o każdej porze dnia i nocy i w miarę możliwości służył poradą. Miałam jeden zabieg usunięcia martwego płodu u niego w szpitalu, zajął się mną bardzo troskliwie, mimo zapracowanego dyżuru przychodził do mnie w nocy i pocieszał,bardzo przejął sie moim nieszczęściem niestety zabiegu nie wykonał, ale go rozumiem porostu nie potrafił. Chodzą do niego moje znajome i rodzina i każda sobie bardzo chwali jego profesjonalizm i podejście do pacjentki.