dr Lesław Strzałkowski

Nie chodze do pana ginekologa (inne wojewodztwo i daleko), ale mialam okazje sie z nim spotkac na porodowce w strzelcach opolskich i na oddziale gin. Tylko wejdzie do pokoju i wzbudza zaufanie, jest bardzo mily, wyrozumialy i wszystko ko konca wytlumaczy. Rozmawialam z pacjentkami ktore dojezdzaly na wizyte do pana az 80km ! Ginekolog z powolania.

Rozmawialam z pacjentkami ktore dojezdzaly na wizyte do pana az 80km !
Ginekolog z powolania.

Rewelacyjny lekarz - miły, kompetentny, dokładny.Polecam wszystkim kobietkom.

Rewelacyjny lekarz - miły, kompetentny, dokładny.Polecam wszystkim kobietkom.

Lekarz z powołania - cierpliwy, dokładny, wszystko tłumaczy, odpowiada na każde pytania, nie stawia pochopie diagnozy. To Pan doktor doprowadził i zdiagnozował powody mojej bezpłodności a potem prowadził mi 2 ciąże i zawsze mogłam na niego liczyć. To jest mój ginekolog i nie zamienię go na innego. Z całego serca polecam, bo takich lekarzy rzadko się sptyka! Kasia L.

Bardzo dobrze wyposażony gabinet. Położne pracujące w gabinecie miłe i kompetente. Wszystko OK.

Doktor Strzałkowski prowadzi moją drugą już ciążę, chodzę do niego od ponad 4 lat i jestem b. zadowolona, dowiedziałam się o nim z polecenia znajomej i się nie zawiodłam, szkoda że tak mało jest tak znakomitych lekarzy, cierpliwy, kompetentny, oddzwania jak nie można się z nim skontaktować.

Lekarz rewelacyjny!!!Polecam w 100 %:)))

Lekarz rewelacyjny!!!Polecam w 100 %:)))