Lesław Widera

Lekarz rodzinny

Nie polecam tej osoby. W rozmowie telefonicznej bez problemów. W rzeczywistości odmienny. Bez skrupułów.

Brakuje dobrego lekarza rodzinnego w Torzymiu

Brakuje dobrego lekarza rodzinnego w Torzymiu

na dzień dobry zawsze jest szczegółowy wywiad, później ewentualne badania - o ile jest jakiekolwiek podejrzenie, następnie skuteczne choć nieraz dość długotrwałe leczenie-ale po co w ciemno dawać najsilniejszy antybiotyk skoro jest wiele innych możliwości. ja polecam jak najbardziej tego lekarza, zresztą nie zgadzam się z opinią że nie daje skierowań... zawsze kiedy jest mi jakieś potrzebne albo jest podejrzenie choroby to ze skierowaniem nie ma problemu

Właśnie ten lekarz leczy ludzi w ciemno uda się lub nie uda ,jak się nie uda z lekami przepisuje następne i tak w nieskończoność.Od niego wyciągnąć skierowanie na badanie jakiekolwiek graniczy z cudem.Jak się prywatnie nie zrobi samemu to jak napisałam wyżej w ciemno jest się leczonym.Do specjalistów też skierowania nie daje bo to lekarz wszechwiedzący.nie polecam!!!

Leczę się u niego od wielu lat i można mu zaufać.

Leczę się u niego od wielu lat i można mu zaufać.

polecę go zawsze... przeprowadza dość szczegółowy wywiad i nie "atakuje w ciemno antybiotykiem". bada, szuka przyczyny choroby i rozważa różne możliwości a kierując na badania wyklucza po kolei.Człowiek z ogromną wiedzą i oddany temu co robi

Nie diagnozuje od razu, najpierw wysyła na badania, to chyba najważniejsze.

Nie diagnozuje od razu, najpierw wysyła na badania, to chyba najważniejsze.