dr n. med. Leszek Bergierdr n. med. Leszek Bergier - zdjęcie profilowe

dr n. med. Leszek Bergier

Internista, Androlog

DR LESZEK BERGIER – WYKSZTAŁCENIE:

DR LESZEK BERGIER – WYKSZTAŁCENIE:
Pan doktor jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, na którym studiował w latach 1965 – 1971 r. Posiada dwie specjalizacje – pierwszą, uzyskaną w 1976 roku – diagnostyka laboratoryjna – oraz drugą w 1983 roku – specjalista chorób wewnętrznych. W roku 1980 Leszek Bergier uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych.

PEŁNIONE FUNKCJE:

Na przestrzeni około 40 lat Pan doktor pełnił wiele istotnych funkcji – w tym:

...

Do Pana Doktora trafiliśmy z polecenia. Pan Doktor jest nie tylko świetnym lekarzem, ale i wspaniałym, ciepłym oraz empatycznym człowiekiem. Dzięki niemu, po 5 latach walki, właśnie kompletujemy wyprawkę dla naszego pierwszego maleństwa. Pan Doktor w trakcie wizyty wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na każde, najdziwniejsze pytanie. Przekazuje informacje w bardzo prosty, łatwy do zrozumienia dla laika sposób. Mąż na każdym badaniu czuł się bardzo komfortowo, nieskrępowany. To pierwszy androlog (a przeszliśmy przez kilku w różnych miastach w PL), z tak świetnym podejściem do pacjenta, który na wieść o pozytywnym wyniku badania podskakuje z radości. Dziękujemy Panie Profesorze za pomoc!

O tym lekarzu można mówić tylko same pozytywy. Widać, że pomaganie i leczenie ludzi to jego pasja i powołanie a nie tylko zawód. Polecam z całego serca.

Trafiliśmy do tego lekarza trochę przypadkiem, nie słysząc na jego temat żadnych opinii. Okazał się lekarzem, którego zapamiętam na długie lata. Jest świetny i bardzo skuteczny. Polecam

Żona miała problem w leczeniu a przyczyna były moje problemy urologiczne. Stąd leczenie było skierowane do urologa. Bo u żony temperatura jest dobra.

Dr Bergier został nam polecony ze względu na fakt, iż specjalizuje się w leczeniu niepłodności. Nam bardzo, bardzo pomógł! To wspaniały lekarz, oddany swojej pracy.

Doskonały lekarz z ogromną wiedzą! Do tego fajny i przyjemny człowiek. Oby w naszej służbie zdrowia częściej można było na takich trafić. Polecam