lekarz Leszek Białaczewski

Laryngolog

prosze o kontakt do pana doktora Białaczewskiego...bardzo pilna sprawa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...super lekarz,ekstra podejscie do dziecka (w tym dziecko ma zespol aspergera) przychodzil do pacjeta interesowal sie po zabiegu, jak najardziej godny polecenia,jak dla mnie inni lekarze powinni brac z niego przyklad. Dziekuje w imieiu swoim i dziecka...

Nieuprzejmy, chamski i złosliwy , stwierdził, że moje problemy z uszami sa spowodowane nadwaga, do tego przepisal dwa leki antyalrgiczne o tym samym działaniu, absolutnie mi nie pomogł, były to wyrzucone pieniadze w błoto, zmienilam, lekarza i wszystko jest na dobrej drodze

Zdecydowanie polecam, pełen profesjonalizm.

Zdecydowanie polecam, pełen profesjonalizm.

Pierwsze podejście - czwartek na Daniłowskiego godz. 16:00 i jestem w kolejce z córeczką (3,5 roku) 19-sty. Licząc po około 15 minut na pacjenta wychodzą okolice 21:00 czyli czas kiedy mała już śpi po kolacji a gdzie jeszcze dojazd (jesteśmy spoza Piotrkowa), dowiaduję się jeszcze o liście tworzonej od rana i wywieszonej na tablicy lokatorskiej na klatce bloku (wpisują się na niej pacjenci), którą akurat ktoś dzisiaj zdarł. Reasumując - kłótnie o kolejkę i listę w dwu małych pomieszczeniach mieszkania w bloku i na klatce schodowej wśród chorych ludzi - o "atmosferze klimatycznej" nie wspomnę - REZYGNUJĘ z wizyty w trosce o dobro dziecka licząc na kontakt telefoniczny i umówienie wizyty w ludzkich warunkach. W trakcie telefonicznej rozmowy z p. Białaczewskim dowiaduję się, że dzieci do 3 roku życia wchodzą bez kolejki, a skoro mała ma 3,5 roku więc przyjmie ją we wtorek przed godz. 14 w "przychodni" Panaceum na Słowackiego. W wskazanym terminie przed 14:00 stawiamy się córeczką wg czekających osób jesteśmy około 18-ści w kolejce (jeszcze mniejsze pomieszczenie w bloku i oczywiście zimna klatka schodowa bo wszyscy się nie mieszczą) lekarz przyjmuje od 14:00 do 17:00 i wychodzi bo od 17:30 zaczyna pracę w innym gabinecie. O 14:30 pojawia się p. Białaczewski, który jak najbardziej pamięta rozmowę i stwierdza z rozbrajającym uśmiechem aby zapytać oczekujących od rana ludzi czy córa może być przyjęta bez kolejki. Odpowiedź kolejki oczywiście negatywna. KOMENTARZ DO TEJ SYTUACJI POZOSTAWIAM CZYTAJĄCYM.

chodziłam do publicznej przychodni ,dzięki niemu słyszę !

chodziłam do publicznej przychodni ,dzięki niemu słyszę !

Pan Doktor jest świetnym specjalistą, lekarzem z powołania. Sumienny uczciwy, pomocny. Dokładnie przeprowadza wywiad z pacjentem i badanie. Jego diagnozy są trafne. Atmosfera podczas wizyty bardzo miła. Leczę się u niego od 15 lat, wykonywał u mnie zabieg prostowania przegrody nosowej, którego jestem bardzo zadowolona i mogę go w 100% polecić.

Z ogromną przyjemnością stwierdzam,że lekarz ten jest niesamowity. Potrafi szybko i prawidłowo zdiagnozować chorobę zalecając odpowiednio skuteczne leczenie.Jest dokładny w badaniu i konkretny w diagnozowaniu.Nie wdaje się w zbędne dyskusje z pacjentem,koncentrując się jedynie na wykonywaniu swoich obowiązków.Ma wspaniałe podejście do dzieci. Mówiąc wprost-lekarz z powołania. Wizyta naprawdę niedroga bo 40zł,co mnie mile zaskoczyło. Jedynym minusem tych wizyt jest brak dobrej organizacji w kolejności przyjęć.Obecnie sposobem na dostanie się na wizytę jest niestety wpisanie sie na listę,którą zapoczątkowują pacjenci przychodzacy wcześniej już około południa. Niejednokrotnie niestety lista ginie w trakcie ...

już około południa. Niejednokrotnie niestety lista ginie w trakcie i osoby zapisane na liście przyjezdzające na daną godzinę z przeświadczeniem zajętego miejsca, suma sumarum są ostanie,o czym przekonałam się na własnej skórze.Przeważnie czekam z synem 4-5h na wejście do gabinetu.. Ale wiem,że warto.. Zresztą ilość pacjentów świadczy sama za siebie. Naprawdę polecam.

Lekarz jakich mało. Wiem,że uratował życie mojemu Tacie. Dziękuję Panie Doktorze.

Ostatnio moje dziecko miało wycinany trzeci migdałek i podcinane dwa podniebienne w szpitalu na Rakowskiej u dr. Białaczewskiego mogę powiedzieć że jeszcze nigdy nie widziałam tak świetnie zorganizowanego i kompetentnego lekarza.Świetnie potrafi wzbudzić zaufanie dziecka(wiek 6 lat),doskonale zajmuje się przed jak i po zabiegu dogląda dziecko.Dla mnie REWELACJA!