dr n. med. Leszek Boćkowski

Pediatra, Neurolog

zdecydowanie polecam . lekarz z powołaniem . profesjonalnie podchodzi do pacjenta wszystko wytłumaczy i wyjaśni

Wspaniały lekarz i doskonały specjalista. Super i bardzo dokładnie wszystko wytłumaczy, oby takich lekarzy z takim podejściem do pacjenta było wiecej.

Specjalista godny polecenia! Po urodzeniu dziecka w szpitalu tylko nastraszyli. Po wizycie u Pana Docenta poczułam ulgę. Wytłumaczył, uspokoił, odpowiedział na każde pytanie. Podczas wizyty miałam wrażenie, że z chęcią poświęca swój czas, nie zbywa szybkimi odpowiedziami, a wręcz przeciwnie! Takich lekarzy powinno być więcej.

Kompetentny,sympatyczny z ogromną wiedzą.Po prostu świetny specjalista.

Kompetentny,sympatyczny z ogromną wiedzą.Po prostu świetny specjalista.

Fachowosc, ogromna wiedza, problem choroby zrozumie kazdy laik, poniewaz Pan Docent w prosty i zwykly jezyk potrafi ubrac najbardziej skomplikowane formuly. Nasza coreczka czuje sie naprawde dobrze, rozwija sie jakby nigdy nie bylo problemu. Obserwujemy ogromne postepy, niebawem mamy nadzieje odstawic lek. Pacjent moze czuc sie naprawde bezpiecznie. Jestesmy bardzo wdzieczni za spokoj jaki zapanowal w naszym domu od kiedy nasze dziecko znalazlo sie pod opieka takiego Fachowca. Dziekujemy...Polecamy!

Wspaniały człowiek i doskonały specjalista.Lekarz, jakiego życzę każdej osobie będącej w potrzebie.

Bardzo kompetentny, polecam ,miły , umie tłumaczyć o chorobie

Bardzo kompetentny, polecam ,miły , umie tłumaczyć o chorobie

Doskonały specjalista, posiada ogromną wiedzę, którą potrafi w prosty i jasny sposób przekazać dla pacjenta. Ponadto jest wielce sympatyczną i uprzejmą osobą. To jest właściwy człowiek we właściwym miejscu. Gorąco polecam!