lekarz Leszek Borkowski

Ginekolog, Pediatra

Jestem w 7 miesiącu ciązy . Lubie chodzic do tego lekarza iz jest bardzo milym i delikatnym doktorem o wszystkim można z nim porozmawiac . Polecam !!!

Witam od 2 lat uczeszczam do doktora Borkowskiego. Zdecydowanie go NIE polecam. Dla czego? A to wlasie dla tego ze od 2 lat mam zapalenia grzybicze gdzie z miesiaca na miesiac jestem tylko na antybiotykach ... teraz okazalo sie ze jestem w ciazy jestem w 4 msc i nie mialam zadnego usg! Prawidlowo USG powinno byc wykonane w 11,13 tyg ciazy lecz doktor stwierdzil ze za wczesnie. A tylko w tych tygodniach mozna stwierdzic czy dziecko jest i czy bedzie zdrowe.Nie powiem lekarz jest uprzejmy itp ale tylko to jako lekarz nie jest dobry ... moim zdaniem doswiadczenie ma tylko w pisaniu recept. Jesli jestes w ciazy automatycznie zmien lekarza.

żeby być lekarzem najpierw trzeba być człowiekiem, a dr Borkowski jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem.

Lekarz robi miłe wrażenie,ale nic poza tym.Jest miły ale spieszy się,niedokładnie diagnozuje i nie tłumaczy metod leczenia.Może jest to spowodowane leczeniem publicznym a nie prywatnym.

nie polecam!!!! lekarz bez specjalizacji ginekologa, nie ma własnego USG nie zna się nawet nie robi cytologii i każe przychodzić do siebie raz w tygodniu żeby na kase chorych sobie klientów nabić!!

Cierpliwy, wyrozumiały, delikatny, kompetentny lekarz. Polecam wszystkim!

Cierpliwy, wyrozumiały, delikatny, kompetentny lekarz. Polecam wszystkim!

Bardzo miły i oddany lekarz, zawsze wytłumaczy chorobe i metode leczenia.

Bardzo miły i oddany lekarz, zawsze wytłumaczy chorobe i metode leczenia.

nie polecam zamknięty w sobie................................. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Świetny lekarz bardzo uprzejmy i współczuły dla chorych i cierpiących

Świetny lekarz bardzo uprzejmy i współczuły dla chorych i cierpiących