lek. dent. Leszek Chęciński

Godny polecenia, duzo tlumaczy, rozsadne podejscie. Zalezy mu na dobru pacjenta. Nie jest drogi ale za to bardzo dokladny.

Po prostu cudowny! Rzetelnie, spokojnie i bardzo dokładnie wykonuje swoją pracę. Do takiego stomatologa można chodzić co miesiąc :)

Po prostu cudowny!
Rzetelnie, spokojnie i bardzo dokładnie wykonuje swoją pracę.
Do takiego stomatologa można chodzić co miesiąc :)

Lekarz godny polecenia. Od dziecka leczę zęby u doktora Chęcińskiego. Jest lekarzem pochodzącym do zawodu bardzo poważnie i dokładnie. Zawsze tłumaczy co robi. Nie jest sztucznie uprzejmy, może zdawać wręcz wrażenie surowego, ale to bardzo dobry i godny zaufania lekarz. :) Nigdy nie zamieniłabym doktora na innego, bo dzięki niemu mam zdrowe zęby, a zawsze, gdy siedzę w gabinecie na fotelu, wiem, że jestem w dobrych rękach. Nie było razu, żeby Pan Chęciński mi zaszkodził w jakikolwiek sposób, zawsze kieruje się dobrem pacjenta, dba o niego. Nigdy nie robi w pośpiechu, albo na zasadzie, żeby tylko zrobić. BARDZO przykłada się do tego, co robi. Jak ma coś powiedzieć, to powie. Ogólnie same plusy. POLECAM Doktora Chęcińskiego z czystym sumieniem.

Kompletnie nie nadaje się do dzieci. Jest wręcz chamki i gburowaty. Za takie zachowanie nie powinien wykonywać zawodu dentysty.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Zawsze unikałam gabinetów stomatologicznych jak ognia do póki nie trafiłam do dr Chęcińskiego. Bardzo delikatny, tłumaczy co robi a co ważniejsze robi zęby bardzo dokładnie.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Alwernia"?

lek. dent.
Jacek Laszczak