Wspaniały lekarz z przeogromną wiedzą, poswiecajacy pacjentce tyle czasu ile potrzeba, Dzięki Panu Doktorowi nasza córeczka żyje

Super lekarz. Zawsze pomocny, fachowy, wszystko wytlumaczy wyjasni. Nawet gdy sa problemy to nie zbywa tylko zawsze pomoze, w szpitalu jak jest zawsze wejdzie do swoich pacjentek. Super super super

Polecam Pana Doktora z całego serca.Jest osobą kompetentną,z troską podchodzi do problemu i zapewnia, że wszystko będzie dobrze.Wizyta przebiega w miłej i luznej atmosferze. Z czystym sumieniem polecam.

Fantastyczny lekarz. Odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu. Polecam!

Fantastyczny lekarz. Odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu. Polecam!

Bardzo dobry lekarz!Prowadził moją ciążę,za każdym razem miałam pełną odpowiedz na każde pytanie.Po porodzie miałam ochotę rzucić Mu się na szyję i podziękować za tyle dobra jakie dał mi,dziecku i mężowi,ale nie wypadało zostało samo dziękuję;)Panie które pracują w gabinecie są wspaniałe i również cierpliwe na każde pytanie!Pozdrawiam i polecam!!!