dr n. med. Leszek Fudalej

2,7
2,7
2,9
2,6

Pan Doktor przyjmujący w przychodni w Jeleniej Gorze przy ul.Oginskiego na NFZ pracuje chyba „na akord”.Przyjęcie mnie dzisiaj / jak i czterech osób przede mną /trwało max 3-4 min,z opuszczonymi spodniami do kolan nie dał mi czasu na ich podciągnięcie i na oścież otwierając drzwi już prosił następnego pacjenta.Nie zrobił żadnego wywiadu ja w drzwiach gabinetu starałam sie jeszcze cokolwiek powiedzieć co nie spotkali sie z zainteresowaniem Pana. Doktora!!!Bardzo arogancki.Do tej pory nie spotkałam sie z podobnym zachowaniem lekarza. NIE POLECAM!!! strata czasu i nerwów

NIE POLECAM!!! strata czasu i nerwów

Nigdy nie byłam u tak bezczelnego i chamskiego lekarza. Zostałam potraktowana z góry przez swoją nadwagę - nie padło wcześniej żadno pytanie, nie mówiąc o porządnym wywiadzie lekarskim. Badanie, a raczej "badanie" śmiechu warte. Podniesienie nogi do góry, to było całe badanie. O drugiej nodze pan doktor zapomniał... Problem z którym przyszłam totalnie zbagatelizowany. Wyszłam z kwitkiem. Z gabinetu zostałam wyproszona poprzez otworzenie przez lekarza drzwi i krzyknięcie na pół przychodni: "następny!". Totalnie nie polecam. Unikać jak ognia!

Wizyta trwała 5 minut, Pan Doktor nie dał dojść do słowa. Nie było mi dane dokładnie opowiedzieć o moich dolegliwościach. Przyszłam do reumatologa z myślą zlecenia badań reumatoidalnych a wyszłam z receptą na blokadę w staw.

Mało lekarzy jest z powołania. Ten na pewno nim nie jest. Nie dał mi dojść do słowa, jest arogancki i bezczelny, brak skierowania na badanie kwasu we krwi. To jak mam przyjść na kontrolę bez wyników badań, kompletny brak profesjonalizmu. Nie polecam tego lekatrza.

Wzbudza zaufanie. Duże doświadczenie. Wysokie kompetencje. Rzetelne informacje. Kompleksowe podejście do pacjenta.

Znakomity fachowiec. Praktycznie zgadł od razu co mi dolega. Po serii różnych badań u innych specjalistów jego diagnoza sie potwierdziła.

Najgorszy lekarz z mozliwych! Nie chce przepisac zwyklego skierowania na badania krwi ktore naleza sie kazdemu bez zadnego proszenia sie! Dodatkowo nie chce zlecic badan na wyrazna prosbe pacjenta, za ktore sie placi wiec nie rozumiem w czym problem?! Lekarz ewidentnie znudzony praktyka i ludzmi. Bezczelny, chamski i opryskliwy. Nic sobie nie robi ze skarg ktore sie na niego sklada. NIE POLECAM NIKOMU!!!

Najgorszy lekarz z mozliwych! Nie chce przepisac zwyklego skierowania na
badania krwi ktore naleza sie kazdemu bez zadnego proszenia sie! Dodatkowo nie
chce zlecic badan na wyrazna prosbe pacjenta, za ktore sie placi wiec nie
rozumiem w czym problem?!
Lekarz ewidentnie znudzony praktyka i ludzmi. Bezczelny, chamski i opryskliwy.
Nic sobie nie robi ze skarg ktore sie na niego sklada. NIE POLECAM NIKOMU!!!

Może w prywatnym gabinecie jest na plus ale na NFZ MASAKRA

Może w prywatnym gabinecie jest na plus ale na NFZ MASAKRA

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

bardzo miły i uprzejmy doktor.wypytuje o stan zdrowia czym sie zajmuje poleceam

bardzo miły i uprzejmy doktor.wypytuje o stan zdrowia czym sie zajmuje poleceam