Doktor Leszek Gmyrek to Lekarz z powołania . Lekarz godny zaufania.Wspanialy człowiek.Dobre podejście do pacjenta. Dziekuje za wszystko co Pan dla mnie zrobił.Jestem pełna uznania dla Pana wiedzy, umiejętności i fachowości. Dał mi Pan światełko. Dzieki Panu żyję. "Dobry człowiek jest jak małe światełko.Wedruje przez mroki naszego świata rozpalając nasze gwiazdy".Jestem Panu bardzo wdzięczna Pozdrawiam. pacjentka Hanna

Niestety odradzam leczenie u Doktora Gmyrka. Brak szacunku do pacjenta ( również do czasu o czym świadczą np pół godzinne spóźnienia). Dwukrotnie podczas wizyty zwracałam Doktorowi uwagę czy może nie pisać sms-ów tylko się mną zająć. Nie przeprowadził również ze mną wywiadu i zaproponowal założenie wkładki mimo oczywistych przeciwskazań ( jak się później okazalo) . Przypłacilam to zdrowiem. Po miesiącu musiałam usuwać wkładkę . Odradzam i przestrzegam!

Dr. Gmyrek prowadził od początku moją ciążę. Podczas każdej wizyty poświęcał mi wystarczającą ilość czasu, wszystko szczegółowo wyjaśniał, a wszelkie "fiksacje" i nieuzasadnione obawy uspokajał dzięki czemu w czasie ciąży, której przechodzenie, momentami nie było łatwe, nie zwariowałam ;) Miałam też to szczęście, że w czasie porodu był w szpitalu i przyjął na świat mojego syna.

Lekarz niemiły i niesympatyczny. Na zadane pytania odpowiadał "od niechcenia" i nie udzielił konkretnych odpowiedzi. Jak powiedzieliśmy że lekarz ginekolog inny zlecił coś tam to Pan doktor powiedział "a po co". Nie polecam.

Witam, polecam w 100% dr Gmyrka, jest cudownym człowiekiem i b.dobrym specjalistą, gdyby nie doktor to dalej żyłabym w przeświadczeniu, że mam POC i że nie mogę mieć dzieci. Dzięki doktorowi odzyskałam wiarę i dziś jestem szczęśliwą mamą 1,5 miesięcznej dziewczynki :) PS. całą ciążę prowadził oczywiście dr Gmyrek ) Pozdrawiam

jestem zaskoczona i zdziwiona negatywnymi opiniami na temat dr Gmyrka. Uważam, że to świetny specjalista, przemiły człowiek o fajnym poczuciu humoru. Zawsze uspokoi, doradzi, wyjaśni wszelkie wątpliwości. USG robi dokładnie wszystko pokazując i tłumacząc. Zawsze poświęca mi tyle czasu, ile potrzebuję. Jestem jego pacjentką sześć lat i nie zmienię go na żadnego innego lekarza.

witam dr gmyrek sobie lekcewazy pewne problemy, ostatnio bylam z wynikami badań bo prosił mnie o to to byl zdziwiony , zmienia zdanie

bardzo kompetentny, doświadczony, miły lekarz. prowadził moją ciążę w 2007 ( w Lim'ie) i chodzę do niego do dziś, już prywatnie. szczerze wszystkim polecam, moje koleżanki(z mojego polecenia) również są zadowolone.

Wspanialy lekarz, czekalam 4 lata na moje malenstwo a po wizycie u pana doktora Gmyrka juz po 4 msc bylam w ciazy zdecydowanie polecam tego lekarza.

Miły lekarz, prowadziłam u niego ciażę w 2007 roku.

Miły lekarz, prowadziłam u niego ciażę w 2007 roku.