lekarz Leszek Gostkowski

Gastrolog

Niestety doktor zmarł w maju (:(:(:...............................................................................................................................

U doktora Gostkowskiego na wrzody żołądka od lat leczy się mój tata i jest zadowolony. Ja ostatnio też mam problemy z żołądkiem i robiłam gastroskopie u niego w szpitalu na Zawodziu - bardzo szybko i sprawnie, bardzo miła pani asystentka, nie potrzebne żadne znieczulenie. Polecam.

nieuprzejmy i zarozumiały. Nawet nie chciało mu sie wytłumaczyc tylko wręczył mi ulotki. Postawił złą diagnoze i bardzo mnie nastraszył. No i najważniesze są dla niegio pieniądze a nie zdrowie pacjenta. Całe szczęście udałem sie do innego lekarza bo ten nie jest godny zaufania. Nie polecam nikomu no i 70 zł za trzy minuty to już lekka przesada

cierpie na refluks blisko 3lata.moj pierwszy lekarz dr.franusiak niestety zmarl...niejako z koniecznosci wybralem dr.gostkowskiego.badanie gastrologiczne bez znieczulenia.doktor nie prowadzi dokumentacji medycznej pacjentow i ma chyba do nich slaba pamiec...za kazdym razem musze mu od nowa wszystko tlumaczyc i wyjasniac co mnie nie watpliwie irytuje.mam wrazenie ze zbywa pacjenta(przecietna wizyta nie dluzsza niz 10min).na moje pytanie o diete w refluksie odpowiada:wody,duzo wody trzeba pic...chcialbym go zmienic ale kochani na kogo?nie ma chyba zbyt wielu gastrologow w naszym miescie,a latanie od jednego do drugiego tez nie jest chyba dobrym rozwiazaniem?

Kiepski lekarz, leczył mnie koło pół roku na hemoroidy, a niestety, jak się okazało po badaniu w szpitalu, mam wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Leki, które mi przepisał, tylko pogarszały mój stan. Odwlekał ciągle zrobienie badania. Co wizyta zadawał te same pytania. Wizyta nie dłuższa niż 10 minut za 70zł. Po pogorszeniu stanu zdrowia zdecydowałem się na wizyte w szpitalu. PANIE DOKTORZE nie każde krwawienie z odbytu to hemoroidy!!! Zdecydowanie NIE polecam!!!

po wielu konsultacjach z różnymi lekarzami to właśnie od p. dr Gostkowskiego dostałam właściwą diagnozę i pomoc lekarską

160 za gastroskopię która trwała o ludzie pół godziny to masakra co przeżył mój mąż pół godziny z rurką w gardle jeszcze na dodatek żadnego znieczulenia a wizyta prywatna coś okropnego.

jak najbardziej godny polecenia ,prowadził moją chorobe bardzo dobrze , po leczeniu wszystko w najlepszym porządku .

U Pana doktora leczył się mój ojciec (wrzody dwunastnicy), moja mama (problemy trawienne), moja teściowa (żołądek) oraz ja (wrzody żołądka). Wszyscy jesteśmy wdzięczni za prowadzenie naszego leczenia. Leki dobierał odpowiednio do stanu zdrowia. Nigdy nie bagatelizował innych chorób i innych leków, które jednocześnie były zażywane w związku z innym leczeniem. POLECAM SERDECZNIE

Sceptyczny i lekko ironiczny. Ok, taki powinien być lekarz A teraz parę cytatów "O to się leczy do końca życia", "pięć stolców, a cóż to jest". Pan doktor jest też filozofem ".., bo wie pan, może to psychika, umysł i ciało są powiązane". Nie budzi mojego zaufania. Mam wrażenie, że trzeba wypróżnić się i pluć krwią i skręcać na podłodze, by jego zdaniem człowiek był chory. Jest zarozumiały. Według niego wszystkie badania przeprowadzane innymi metodami niż on uznaje nie są wiarygodne. Tu się nie spieram. Nie mam wiedzy, ale na ...

Sceptyczny i lekko ironiczny. Ok, taki powinien być lekarz
A teraz parę cytatów "O to się leczy do końca życia", "pięć stolców, a cóż to jest". Pan doktor jest też filozofem ".., bo wie pan, może to psychika, umysł i ciało są powiązane". Nie budzi mojego zaufania. Mam wrażenie, że trzeba wypróżnić się i pluć krwią i skręcać na podłodze, by jego zdaniem człowiek był chory. Jest zarozumiały. Według niego wszystkie badania przeprowadzane innymi metodami niż on uznaje nie są wiarygodne. Tu się nie spieram. Nie mam wiedzy, ale na współpracę z innymi lekarzami z jego strony raczej bym nie liczył. Cóż, mam problemy. Będę musiał wykonać kolonoskopię. Ale nie u tego doktora, chociaż mam wyznaczoną wizytę. Nie wzbudził zaufania. Szczytem wszystkiego było to, że kiedy zaproponował przyjęcie na oddział to gdy następnego dnia przyszedłem, ale już było mi lepiej, owszem wypisał mi skierowanie, ale z dopiskiem "ale czy chorego!!". Dlatego daję sobie spokój z panem Gostkowskim. Powtarzam jeszcze raz. Nie budzi mego zaufania. Ale może to subiektywna opinia.