Leszek Herbowski

Neurochirurg

Dziekuje panie doktorze za operacje ktora pan przeprowadzil w 2017 czulam sie bardzo dobrze przestalam kulec ale od pewnego czasu niemoge chodzic i bardzo lapiom mie skurcze w nogach jak nie jedna to druga a jak za duzo chodze to tak jagby ktos mi odciol noge i niemoge chodzic i bardzo bym chciala aby pan doktor mnie przyjol jak najszybciej poniewasz tylko w pana rece moge oddac sie by pan przeprowadzil operacje bo jestem pewna ze jesli pan ta operacje zrobi na odcinku ledzwiowym to bende mogla chidzic i normalnie funkcjonowac bardzo dziekuje za danie mi drugiej szansy na nowe zycie bez kalectwa.

Leczę się u Pana doktora od 5 lat ,trzykrotnie byłam operowana na kręgosłup ledzwiowy , ostatnio 28 kwietnia 2020 roku, mimo pandemi ,zostałam zoperowana w Zdunowie ,lekarz godny polecenia ,ma pewną rękę ,przy czym świetny specjalista ,

Bardzo dobry specjalista ,kompetentny lekarz ,teraz operował mnie 3 raz na kręgosłup , bardzo dobre podejście do pacjenta ,naprawdę warto zaufać temu lekarzowi, polecam.

Dr jest słodki dopóki coś wyjdzie nie tak,jestem oburzona nie tylko ja,ale wielu pacjentow.Fakt chodzę mam stymulator ale dalej troszczy się sama nagle dostałam raka o czym chciałam powiadomić. ,lecz jak zwykle nie odbiera komórki, ale wiedziałam że kiedyś się lekarz sypie i to tak że straci pacjentów

jest bardzo kompetentny, doświadczony , ogromna praktyka a przede wszystkim sympatyczny i przemiły jako człowiek

Jestem pacjetka Doktora juz 21 lat i nigdybym nie zamienilabym na innego lekarza.Przezylam 8 operacji[6na odcinku lendzwiowym i dwie odcinku szyjnym].Chodze na wlasnych nogach bez kul .Dr.Herbowski jest wspanialym lekarzem i ma zlote rece.POLECAM kogo boli kregoslup a decyduje sie na zabieg.Jest OK.

Jestem pacjentem dr od 2003 r.Bardzo dokładnie tłumaczy proponowane leczenie.Życzliwy i kompetentny.Polecam

Wspaniały lekarz i człowiek. Jestem miesiąc po operacji kręgosłupa i czuję się świetnie. Panie doktorze dziękuję za zwrócenie zdrowia. Nie zapomnę pobytu na oddziale i tak wspaniałej opieki jaką zostałam obdarzona.

nie polecam, nawet na zdjęcia nie spojrzał i uznał, ze zdrowy

nie polecam, nawet na zdjęcia nie spojrzał i uznał, ze zdrowy

wspaniały lekarz,operował mnie w sierpniu 2008r.,po operacji wszystko mi tłumaczył i interesował się moimi postępami.Niestety czeka mnie teraz druga operacja i oddam się znowu w jego ręce.