lekarz Leszek Jankowski

2,7

Uprzejmy, kompetentny, zdecydowanie polecam wizyty u tego lekarza.

Uprzejmy, kompetentny, zdecydowanie polecam wizyty u tego lekarza.

Rzeczywiście może dr Jankowski do wylewnych nie należy, ale oprócz kompetencji to też dobry człowiek. Zdecydowanie się o tym przekonałem.

Szanowny pan Jankowski jest najbardziej niekompetentnym lekarzem jakiego wraz z rodziną kiedykolwiek spotkaliśmy. Ponad miesiąc temu dowiedzieliśmy się, że mój świętej pamięci Dziadek choruje na nowotwór jelita grubego. Po operacji, którą przeszedł w jednym z lubińskich szpitali okazało się, że przerzuty zaatakowały wątrobę. Mimo to pewien onkolog wciąż dawał Dziadkowi szanse. Ustalił już termin chemioterapii, po której guz miał zostać usunięty. Prawdopodobnie wszystko poszłoby po naszej myśli, gdyby nie incydent ze szwami pooperacyjnymi. Za ściągnięcie tych właśnie szwów odpowiedzialny był doktor Jankowski. Od początku rana brzucha goiła się źle, co według lekarzy jest naturalną koleją rzeczy przy zmianach nowotworowych. Z dolnej części rozcięcia wciąż sączyła się ropa, gołym okiem widać było, że NIE JEST ono zagojone, a tym bardziej zrośnięte. Podczas wizyty, na którą Dziadek udał się wraz z Babcią, doktor Jankowski orzekł, że szwy nadają się już do ściągnięcia. Po proteście Babci, która doskonale zdawała sobie sprawę ze stanu rany Dziadka, ponieważ codziennie zmieniała mu opatrunek, pan Jankowski, będący chyba zbyt pewny swej wiedzy, naskoczył na nią w bardzo nieuprzejmy sposób, pytając z ironią, czy to ona skończyła tutaj medycynę, dorzucając jeszcze, że jeśli jest tak mądra sama powinna się tym zająć. Zrobił jak uważał, szwy ściągnął. Dwa dni później mój Dziadek obudził się z odsłoniętą jamą brzuszną i jelitami na wierzchu. Przeszedł kolejną operację, która niewyobrażalnie go osłabiła i znacznie pogorszyła jego stan, zarówno fizyczny, jak i psychiczny. Nie wiemy jak potoczyłyby się losy Dziadka, gdyby nie ten zupełnie zbędny incydent, spowodowany zwyczajnym brakiem kompetencji lekarza w zupełności pozbawionego taktu i manier. Niestety nigdy się już o tym nie przekonamy. W imieniu całej naszej rodziny odradzam zabiegi i konsultacje u doktora Jankowskiego każdemu z osobna.

może niezbyt uśmiechnięty ale badanie i opinia raczej bez zarzutu dokładnie na temat

może niezbyt uśmiechnięty ale badanie i opinia raczej bez zarzutu
dokładnie na temat

Zrobił mnie w balona poprzez niedokladną informację.

Zrobił mnie w balona poprzez niedokladną informację.

Na mnie ten lekarz nie zrobił dobrego wrażenia. Wogóle uśmiechu,nie sympatyczny,i miałam wrażenie jakby miał pretensje do pacjenta że musi go leczyć. Nie polecam!