dr hab. n. med. Leszek Jung

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Doktor wspaniały, kompetentny, poświęca dużo czasu pacjentowi, wszystko dokładnie tłumaczy, bardzo, bardzo polecam

Witam, pana doktora poleciła mi koleżanka, jestem po 3 operacjach kolana (źle wkręcona śruba przy wykonaniu rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego). Pan doktor przyjął mnie w swoim prywatnym gabinecie na ul Ratuszowej. Nie umiał nawet otworzyć moich płyt z badaniami na komputerze wzywał Panią która z nim współpracuje, nie udało mu się niestety otworzyć żadnej z nich, więc zaniechał tego procederu, podejrzewam że stwierdził że ma rentgen w oczach i nie musi oglądać moich badań. Po jakimś czasie postanowił mnie zbadać, po czym powiedział ze nic tu nie widzi, że wszystko jest ok z moim kolanem (chociaż oczekiwałam na IV zabieg). Gdy mu powiedziałam ze czekam na 4 operację, podał mi nazwiska 3 lekarzy (jak powiedział wybitnych specjalistów) do których koniecznie powinnam się zgłosić w sprawie dalszego leczenia . Po czym bez żadnych skrupułów zainkasował 200 zł i życzył powodzenia. Czuje się oszukana, gdybym chciała poznać nazwiska naszych wybitnych specjalistów oraz opinie o nich to mogę to sprawdzić w internecie za darmo. Pan doktor nie umiał przyznać się że właściwie to nie zna się na leczeniu schorzeń stawów kolanowych oraz przeprosić mnie za mój stracony czas (musiałam dojechać do gabinetu, zatankować paliwo, stać w korkach i przejechać kilkadziesiąt kilometrów) Takiej opinii mogłam zasięgnąć u przyjaciółki albo u wróżki. Nie mogę sobie darować że byłam na tyle głupia że mu zapłaciłam, zresztą nigdy do tej pory nie znalazłam się w takiej sytuacji (muszę zapłacić pieniądze za usługę która według mnie nie została wykonana, a w którą musiałam jeszcze zainwestować), nie chciałam robić awantury, teraz bardzo żałuję (mądry POLAK po szkodzie) w razie gdyby pan doktor wezwał policję (o ile by wezwał) to powinnam im powiedzieć że właściwie pan doktor jest mi winien pieniądze za moje koszty które poniosłam przyjeżdżając na wizytę do WYBITNEGO FACHOWCA PO POMOC. Jestem bardzo zawiedziona postawą tego lekarza tym bardzie że słyszałam o nim tyle dobrych opinii.

Pan Dr. nauk medycznych Leszek Jung jest SUPER chirurgiem-ortopeda posiadajacym ogromna wiedze medyczna i bardzo bogate i wszechstronne doswiadczenie w zakresie ortopedii zdobyte w najlepszych klinikach w Europie i w USA u boku wybitnych specjalistow. Moja 81 letnia mama przeszla operacje rekonstrukcyjna stawu biodrowego z uzyciem endoprotezy wykonana przez Pana Dr. Junga i jest niezmiernie wdzieczna za znakomicie wykonany zabieg. Bezposrednio po zabiegu czula sie doskonale, kliniczne i radiologiczne wyniki byly bardzo dobre, nie bylo zadnych komplikacji i w pierwszej dobie po operacji mama rozpoczela chodzenie. Pan Dr. Jung przywiazywal duza wage do kazdego szczegolu operacji i dbal o moja mame przez caly okres leczenia szpitalnego; przychodzil codziennie by sprawdzac stan szwow pooperacyjnych, monitorowal postep w chodzeniu, okazywal empatie i troske. Wysoka kompetencja Pana Dr. Junga wzbudzila pelne zaufanie mojej mamy do lekarza i przyczynila sie do sukcesu operacji. Pan Dr. Jung jest wybitnie wyksztalconym, unikalnie doswiadczonym i ogromnie utalentowanym specjalista, a jako czlowiek jest niezwykle bezposredni, otwarty, zyczliwy, sympatyczny, cieply i bardzo dbajacy o pacjenta. Moja mama jest ogromnie wdzieczna za perfekcyjnie wykonana operacje i opieke Pana Dr. Junga, jest takze oczarowana wspaniala osobowoscia lekarza i poleca Pana Doktora Junga wszystkim swoim znajomym i nieznajomym.

Wspaniały lekarz ,jest konkretny znający się na swojej profesji. Polecam

Wspaniały lekarz ,jest konkretny znający się na swojej profesji. Polecam

Pan Dr. hab. nauk medycznych Leszek Jung jest SUPER chirurgiem-ortopeda posiadajacym ogromna wiedze medyczna i bardzo bogate i wszechstronne doswiadczenie w zakresie ortopedii zdobyte w najlepszych klinikach w Europie i w USA u boku wybitnych specjalistow. Moja 81 letnia mama przeszla operacje rekonstrukcyjna stawu biodrowego z uzyciem endoprotezy wykonana przez Pana Dr. Junga i jest niezmiernie wdzieczna za znakomicie wykonany zabieg. Bezposrednio po zabiegu czula sie doskonale, kliniczne i radiologiczne wyniki byly bardzo dobre, nie bylo zadnych komplikacji i w pierwszej dobie po operacji mama rozpoczela chodzenie. Pan Dr. Jung przywiazywal duza wage do kazdego szczegolu operacji i dbal o moja mame przez caly okres leczenia szpitalnego; przychodzil codziennie by sprawdzac stan szwow pooperacyjnych, monitorowal postep w chodzeniu, okazywal empatie i troske. Wysoka kompetencja Pana Dr. Junga wzbudzila pelne zaufanie mojej mamy do lekarza i przyczynila sie do sukcesu operacji. Pan Dr. Jung jest wybitnie wyksztalconym, unikalnie doswiadczonym i ogromnie utalentowanym specjalista, a jako czlowiek jest niezwykle bezposredni, otwarty, zyczliwy, sympatyczny, cieply i bardzo dbajacy o pacjenta. Moja mama jest ogromnie wdzieczna za perfekcyjnie wykonana operacje i opieke Pana Dr. Junga, jest takze oczarowana wspaniala osobowoscia lekarza i poleca Pana Doktora Junga wszystkim swoim znajomym i nieznajomym.

świetny lekarz. nie decyduje się na operacje jeśli nie widzi takiej potrzeby. Fachowiec w pełni znaczenia tego słowa. Pacjent jest dla niego najważniejszy!!

Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za przeprowadzoną operację stawu biodrowego polegającą na wszczepieniu endoprotezy (przeprowadzona na początku 2011 roku). Upłynął już ponad rok od operacji i proteza zachowuje się bez zastrzeżeń.

Lekarz godny polecenia, operował mnie pięciokrotnie. Perfekcjonista w swoim zawodzie. Przywiązuje wagę do samego zabiegu jak również wykonania szwów. Zdecydowanie polecam.