lekarz Leszek Kalbarczyk

2,5
2,4
2,5
2,1

Ja czuję się bardzo dobrze poinformowana przed jak i po zabiegu. Wszystko w bardzo miłej atmosferze, doktor uprzejmy i uśmiechnięty.

Pan Kalbarczyk nie udzielił żadnej informacji na temat leczenia ani postępowania po leczeniu, na pytania moje nie odpowiadał lub twierdził, że nie jest od informowania. Moje próby uzyskania informacji skończyły się tym, że lekarz wyprosił mnie z gabinetu !? Informację o zachowaniu lekarza przekazałam kierownikowi przychodni

To bardzo słaby lekarz, do tego człowiek o bardzo niskiej kulturze osobistej. Wiedza nie do określenia w moim przypadku, bo chciał mnie leczy na chorobę leczoną przez innych 2-3 lata temu. Nie spojrzał na skierowanie gdzie była informacja z jaką dolegliwością przyszłam. Nie oddał też skierowania, kiedy wypraszał mnie z gabinetu. Wyjaśnię to w NFZ.

Wyjątkowo słaby i nie kompetentny. Spóźnił się co pacjenci określili jako standard. Informacje udzielał jakby robił łaskę. Kiedy dziecko zaczęło płakać patrzył zirytowany co potęgowało płacz dziecka a Pan doktor balansował na granicy wytrzymałości ojca. Ogólnie odczucie po wizycie doktor rzucił okiem dziękuję następny płatny pacjent proszę . Nie polecam!!! Nie nadaje się do dzieci!!!

Pan dr Kalbarczyk usuwał mi 2 razy ziany skorne, musiałam sie prosic aby zakladal jednorazowe rekawiczki, niestety zastrzyki robi bez rekawiczek, to skandal!zrezygnowałam z dalszego leczenia u niego. wiecznie sie spieszy,nie tłumaczy co bedzie robil

rzeczowy,a zarazem grzeczny,znający swoją robotę.polecam.

rzeczowy,a zarazem grzeczny,znający swoją robotę.polecam.

Nie polecam tego lekarza. W gabinecie byłam 5 minut. Na pytania odpowiada zdawkowo, sam z siebie nic nie mówi. Cały czas miałam wrażenie, że gdzieś się spieszy, tak jakby pacjent w jego gabinecie był złem koniecznym.

Byliśmy 2 razy u Pana doktora i za każdym razem diagnoza była taka sama, sposób leczenia podobny. Ogólne wrażenie negatywne. Odniosłam wrażenie, że Pan doktor załatwia pacjentów w mega szybkim czasie. Raz byliśmy kwadrans po godzinie przyjęć i zostałam niemalże "spławiona" z gabinetu. Pan doktor bardzo popbieżnie zerknął na dziecko i kazał mi dziecko od razu ubierać. Raczej niepolecam jako fachowca. Podejście byle jakie. Takie odniosłam wrażenie. Przykro mi.