lekarz Leszek Kocur

Neurochirurg

2,7
2,7

Byłam na wizycie w Poradni Neurochrurgicznej w Puszczykowie w dniu 22.06.2020r. Z takim zachowaniem z jakim spotkałam się ze strony tego doktora nie doświadczyłam od żadnego lekarza. Już na samym wejściu widać było jego wściekłość, podczas króciutkiej rozmowy wylało sie chamstwo i brak profesjonalizmu.Na zwykłe pytanie dostał poprostu furii.I wyrzucił mnie prawie z gabinetu. Jeżeli ktoś jest tak nerwowy , sfustrowany, i nie potrafi panować nad emocjami to nie powinien w ogóle przyjmować pacjentów, a co dopiero operować. Złożyłam skargę do Kierownika Poradni i miałam wrażenie, że to nie pierwsza taka sytuacja. Czytając teraz te negatywne opinie tylko sie w tym utwierdzam i to jeszcze bardziej motywuje mnie do złożenia skargi do NFZ. Nie można pozwolić na to, aby za nasze pieniądze i taki długi czas oczekiwania na wizytę do specjalisty spotykać się z takim chamstwem, teraz po przeszło 2,5mca nadal nie mam diagnozy bo do niej praktycznie w ogóle nie doszło. Zarówno lekarz jak i poradnia wiedząc o takich sytuacjach naraziła mnie na kolejne cierpienie i na niedogodności. Na pewno tak tego nie zostawię,a Państwu radzę unikać tego lekarza.

Miałam operację kręgosłupa szyjnego 6 lat temu. Po operacji czuję się bardzo dobrze, nie drętwieje mi już lewy bark i ręka i nie odczuwam bólu. Wszystko przebiegło tak jak lekarz mówił, gdybym miała jeszcze raz zadecydować ponownie wybrałabym doktora Kocura. Doktor faktycznie nie należy do wylewnych osób i jest bardzo bezpośredni za co otrzymał tu wiele negatywnych opinii, ja natomiast oceniam jego wiedzę i fachowość, które są na najwyższym poziomie. Z podziękowaniem M.Ś.

Miałam operację kręgosłupa szyjnego 6 lat temu.
Z podziękowaniem M.Ś.

Nie polecam tego lekarza.Ocenia bez wglądu w papiery.Traktuję pacjenta jak zło konieczne.To nie moja wina żeby zebrać wyniki to trzeba swoje od stać w kolejkach.

Czytając wszystkie opinie nie mogę zrozumieć tych negatywnych. Ja trafiłem do Pana Doktora z silnym bólem w odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Dzięki umiejętnościom Pana Doktora dzisiaj chodzę i mam się dobrze. Poleciłem go kilku moim znajomym, którzy są również zadowoleni tak jak ja. Wszystkim gorąco polecam Pana Doktora Leszka Kocura.

popieram wszystkie negatywne opinie...z dala od tego "człowieka"

popieram wszystkie negatywne opinie...z dala od tego "człowieka"

Mając wątpliwą przyjemność kontaktu z "doktorem"i czytając wszystkie komentarze ,to te negatywne absolutnie oddają charakterystykę tego osobnika,a te pochlebne to chyba pisze sobie sam i wcale by mnie to nie zdziwiło.Życzę WIELKIEMU PANU(w jego mniemaniu)żeby spotykał na swojej drodze tylko takich bezwzględnych, bezdusznych,bezuczuciowych,chamskich,prostackich i bezwzględnych ludzi jak on sam.Życzę mu aby nadszedł taki czas kiedy sam będzie zdany na łaskę i niełaskę osoby od której będzie oczekiwał pomocy a przy tym bardzo będzie cierpiał,a wtedy będzie potraktowany tak samo jak on traktuje innych.

Ja jak żyję ,to nie spotkałam takiego,,lekarza,,Jak komuś nie zależy na życiu to może rzeczywiście jest godny polecenia.Mojemu dziecku skutecznie pomógł przejść na tamten świat.

Nie spełnił moich oczekiwań jako lekarz i jako człowiek .Poniża pacjenta i jest wiecznie niezadowolony .Nie mówi o metodzie leczenia ,nie odpowiada na pytania . Nie wypisuje skierowań na rehabilitacje po operacji.Ale wychodzi mu poniżanie czlowieka.

Cóż więcej mogę dodać do negatywnych opinii o tym "lekarzu",chyba niewiele ale i tak napiszę jak zostałem przyjęty. W pierwszej kolejności PAN doktor miał żal że się w ogóle pojawiłem,jego burkanie i sapanie pod nosem było bardzo wymowne,następnie stękał że nie ma pełnych informacji o chorobie,chociaż miał przed nosem opinię z rezonansu którą pózniej się posiłkował i to była jedyna sensowna opinia usłyszana z jego ust.Go interesuje tylko to aby osoba miała jak największy postęp choroby,najlepiej nie chodziła o własnych siłach albo była w stanie agonalnym,gdyż wtedy ma podstawy aby ...

W pierwszej kolejności PAN doktor miał żal że się w ogóle pojawiłem,jego burkanie i sapanie pod nosem było bardzo wymowne,następnie stękał że nie ma pełnych informacji o chorobie,chociaż miał przed nosem opinię z rezonansu którą pózniej się posiłkował i to była jedyna sensowna opinia usłyszana z jego ust.Go interesuje tylko to aby osoba miała jak największy postęp choroby,najlepiej nie chodziła o własnych siłach albo była w stanie agonalnym,gdyż wtedy ma podstawy aby coś doradzić albo skierować na operacje ale do siebie,oczywiście za opłatą bo charytatywnie nie będzie pracował.Zalecenie z jego strony aby nauczyć się żyć z bólem nie powinno wyjść LEKARZOWI z ust,tak się leczy ludzi,pomaga????Powinien sam doznać cierpień!!!!!
Poza tym to naprawdę chamski arogancki (nie napiszę człowiek) bo do ludzi go nie można porównywać.Dziwie się że MEDICOWER zatrudnił taką osobę.Nie oczekiwałem na cudowne ozdrowienie czy cokolwiek,ale na NORMALNE TRAKTOWANIE a po takiej wizycie NIE POLECAM TEJ OSOBY NIKOMU.
W razie dodatkowych pytań proszę komentarz.

cham , gbur , bezuczuciowy , bez kwalifikacji ponieważ nie umie określić choroby którą leczy . faszeruje ludzi lekami które tylko pogarszają ich stan zamiast leczyć. zero kontaktu z chorymi, odnosi się arogancko i bez serca. pacjent trafił z bólem głowy, a po diagnozie i leczeniu lekarza nie potrafi sam wstać z łóżka, traci wzrok oraz kontakt z bliskimi. nie polecam tego lekarza, chyba że chcecie być traktowani gorzej niż zwierzęta i w okresie 2 tygodni uśmierceni :)