prof. dr hab. n. med. Leszek Kołodziejski

Onkolog

2,6
2,9

Nie wiem kto zachwala tego lekarza ale kierowaliśmy się przy wyborze jego tytułem, bo to przecież profesor, dorobkiem i w ogóle osiągnieciami jak to można nazwać a jak widać to nie zawsze dobra droga. Lekarz bardzo nieprzyjemny za wizytę skasował 300 zł a jedynie przepisał do karty u siebie wszystko co wcześniej ustalili inni lekarze, nawet nie wypisał żadnej recepty zmieniającej lek przeciwbólowy, od którego pacjent miał zawroty głowy i złe samopoczucie, prosząc o to, bo nie może, nie dał także żadnego skierowania do żadnej poradni leczenia przeciwbólowego, no żywcem nic nic nie wynieśliśmy z tej wizyty - na wszystkie nasze opisy powiedział że skoro pacjent mieszka sam to przecież nie weźmie go do siebie do domu, że pozostaje hospicjum, a jak ten poprosił o nie to że on nie może go skierować, a leku mu z rękawa nie wytrzepie - skąd taka znieczulica? Poza tym skoro jest "niby" takim wybitnym onkologiem to czemu kazał iść do innego - dr Krzemienieckiego który ma zadecydować o podaniu chemii, to kim on do diabła jest, chyba ma profesurę ale w tym jak kasę brać....nie polecam i stanowczo odradzam jest masa lekarzy na świecie a tego radze omijać szerokim łukiem......!!!!!!

Dziękuję Panie Doktorze . Jestem już 10 lat po operacji i nadal żyję . Pierwsza wizyta jest szokiem ( nie ma uśmiechów ani radości bo nic do człowieka nie dociera ) , ale szybka reakcja i kompleksowe podejście do pacjenta świadczy o kompetencji. Przy każdej kontroli moja blizna świadczy o pracy fachowca. Pacjentka z Tarnowa ,a operowana w Chrzanowie .

Nogdy nie byłam przez tego Pana badana!,natomiast byłam przez niego bez mojej wiedzy ! operowana-i skutki jego partactwa odczuwam do dziś!Jestem oburzona faktem,że nawet nie raczył się mnie spytać -czy ja sobie zyczę być przez niego operowaną!!Jak miał w ogóle czelność potraktować mnie jak królika doświadczalnego!-wyjatkowe chamstwo i brak etyki lekarskiej! Mam nadzieję,że jeszcze kiedyś w życiu los bardzo srogo się z nim obejdzie!

Mam nadzieję,że jeszcze kiedyś w życiu los bardzo srogo się z nim obejdzie!

Już ponad dziewięć lat od operacji! Jestem doktorowi Kołodziejskiemu bardzo wdzięczna.

nie rozumie chorego i jego rodziny lub nie chce

nie rozumie chorego i jego rodziny lub nie chce

odpowiedź do Państwa ,którzy uważają p.Kołodziejskiegoi za "geniusza" Otóż: Jeśli sobie operuje pacjenta,to ma obowiązek Go jednak zapytać wcześniej o zdanie!,no nie mówiąc już o tym,że powinien wytłumaczyć jakie mogą być konsekwencje zabiegu i na czym polega ten ze zabieg!!Stanowisko "konsultanta" nie daje prawa temu Panu do operowania bez wiedzy !pacjenta-gdyż jest to łamanie prawa pacjenta do wyboru lekarza i sposobu leczenia!!

odpowiedź do Państwa ,którzy uważają p.Kołodziejskiegoi za "geniusza"
Otóż:

Ten Pan jakoby profesor operował mnie bez mojej zgody !!!!-nie rozmawiając ze mną nawet!Pytam się jakim prawem??traktuje sobie ludzi ,jak króliki doświadczalne.Podobno jest jakimś konsulktantem bliżej nieokreślonym w Chrzanowie,ale wypadałoby,aby pacjenta może najpierw spytał,czy ten pacjent zyczy sobie być operowany ,bo chyba są też lepsi specjaliści od krakowskich lada co.......!!

Kompetentny, dokladny, sumienny, profesjonalny. Wart polecenia!

Kompetentny, dokladny, sumienny, profesjonalny. Wart polecenia!

KOCHANY KOMPETENTNY JA JESTEM TEGO DOWODEM TRUDNY MIĘSKA I UDAŁO SIĘ I TERAZ TEŻ POMÓGŁ TYLKO PAN PROFESOR

Nie będę wypowiadać się o kompetencjach tego lekarza, bo przysłonił mi je JEGO BRAK CZŁOWIECZEŃSTWA. Wizytę u tego panna przepłaciłam ciężką nerwicą,którą leczę do dziś, a minęło już parę lat. Za wizytę zapłaciłam sporą kwotę, nie chcę sobie nawet wyobrażać jak traktowani są pacjenci NFZ. Największemu wrogowi nie życzę spotkania z tym specjalistą(?).