dr n. med. Leszek Komasara

Chirurg dziecięcy

Jako mama małego pacjenta o Doktorze mogę wypowiadać się jedynie w samych superlatywach . Doktor operował mojego syna. Ogromny profesjonalista. Godny zaufania człowiek.

Świetny lekarz! Może nie jest żartownisiem, ale jest za to konkretny i kompetentny. Faktycznie jest obojętny na ból, ale przecież gdyby przejmował się każdym pacjentem nie mógłby być lekarzem! 6+ PS. Operował mnie, zrobił to fenomenalnie;)

PS. Operował mnie, zrobił to fenomenalnie;)

Jest dobrym lekarzem,ale niezwraca uwagi na ból

Jest dobrym lekarzem,ale niezwraca uwagi na ból

Super lekarz dzieki jego szybkiej reakcji moj syn ma sprawne paluszki,chociaz w innym szpitalu stwierdzili ze trzeba je obciac.

Dr Leszek Komasara operował syna w dniu 11.11.2012. Polecam dra Komasare. Jest oddany swojej pracy, jest profesjonalny i odpowiedzialny. Posiada wieloletnie doświadczenie. Przekazał mi szczegółowe postępowanie, gdy syn się wybudził po zabiegu oraz następnego dnia telefonicznie. Syn był operowany w Swissmedzie na Morenie. Pani anestezjolog po zabiegu otaczała syna dobrym słowem i profesjonalną opieką. Wiem, że jeśli coś byłoby nie tak doktor natychmiast zwróciłby na to uwagę. Dzięki uprzejmości i zrozumieniu wspaniałych ludzi mogliśmy spokojnie poczekać na wyjście z Kliniki do rana. (zabieg odbył się w godzinach 19.00-20.00) Serdecznie dziękuję ...

Dr Leszek Komasara operował syna w dniu 11.11.2012.
Wiem, że jeśli coś byłoby nie tak doktor natychmiast zwróciłby na to uwagę.
(zabieg odbył się w godzinach 19.00-20.00)
Serdecznie dziękuję całemu zespołowi, doktorowi Komasarze, a przede wszystkim Pani anestezjolog, która po zabiegu dożo czasu poświeciła na wszelkie zapytania syna.
Życzę wszystkim rodzicom małych dzieci takiego wsparcia ze strony personelu jaki otrzymaliśmy w Klinice Swissmed na Morenie.
Teresa.

Mój czteroletni synek jest pacjentem pana doktora od dwuch lat. Na pewno świetny specjalista, kompetentny, dokładny. Boli mnie natomiast jego brak empatii. Jest konkretny, skupia się na chorobie i to bardzo dobrze...ale pomija człowieka...raczej zignorował mój strach, obawy, niewiedzę...i płacz dziecka.

Mój czteroletni synek jest pacjentem pana doktora od dwuch lat.
Na pewno świetny specjalista, kompetentny, dokładny.

W dniu 17.11.2010r, środa zgłosiłam się do placówki Swissmed ul. Wileńska, w której mam wykupiony abonament z 3-letnim dzieckiem, nagły przypadek. Nie byliśmy wcześniej zapisani do "lekarza" Leszka Komasary. Na pytanie, czy przyjmie syna, kazał mi czekać godzinę, bo teraz ma pacjentów. A od godz.14.00 przyjmuje prywatnie, ale nie wie, czy jest jeszcze wolne miejsce, mam zapytać w rejestracji. W rejestracji powiedziano, że nie ma wolnych miejsc. Choć wiadomo, że zawsze któryś z zapisanych pacjentów nie przychodzi! Wspomnę, pod drzwiami w tym czasie czekała jedynie jedna osoba. Była godzina 12.45 i dr Komasara przyjmował pacjentów abonamentowych do godz.14.00. Odeszłam z niczym. Nie mogę w to uwierzyć, że lekarz może w ten sposób potraktować pacjenta-dziecko!!!

Godny polecenia, kompetentny i konkretny chirurg.Miałem szczęście 2 razy skorzystać z jego wiedzy i umiejętności.