dr n. med. Leszek Kowalczyk

Neurolog

miłe zaskoczenie telefon z przeprosinami zawaliła pani która umawia wizyty , telefon i umówienie następnej wizyty wraca wiara w ludzi

jechałem z chorą żoną 300 km , godzinę czekałem przed gabinetem a jaśnie wielmożny doktor wyszedł i powiedział że nas nie przyjmie bo śpieszy się na imprezę , zaznaczam iż wcześniej umawiałem wizytę telefonicznie , poczuliśmy się jak śmieci które ośmielają się panu doktorowi zabierać czas skoro on śpieszy się na imprezę , i tak zwalił to na panią która rejestruje NIE POLECAM ZDECYDOWANIE

lekarz i personel niepoważni odradzam jechałem z żoną 300 km , godzinę siedziałem przed gabinetem o pan doktor powiedział że nie przyjmie nas bo spieszy się na imprezę zaznaczam iż rejestrowałem się wcześniej telefoniczni zero człowieczeństwa i zrozumienia

Uprzejmy ale obojetny.Bez spojrzenia w wyniki lalecił leki po kt órych złe się czułam.pytając o przyczyne powiedział poprostu że jestem lekooporna a ja Drodzy Państwo chodzić nie mogłam!Nie pomógł mi nic.Widocznie epileptyków nie uważa za chorych.Strata kasy.Dziękuję.

Pan doktor jest stuprocentowym profesjonalistą w swojej dziedzinie, jego doświadczenie przekłada się na szybkie i trafne diagnozy, co okazuje się bezcenne szczególnie w leczeniu udarów – gdzie jednym z ważniejszych czynników jest czas. Ale oprócz świetnej strony merytorycznej, Pan doktor jest po prostu niesamowitym człowiekiem, ta ilość serca i bezinteresownej pomocy, jaka mnie od niego spotkała w walce o zdrowie mojego taty była w tym czasie bezcenna… Poczucie zaufania, że jest się w dobrych rękach i możliwość skonsultowania własnych wątpliwości, na które otrzyma się szczerą, wyczerpującą, a przede wszystkim zrozumiałą dla laika odpowiedź, jednocześnie uświadamiającą powagę sytuacji jest w takich chwilach najważniejsza. Z pełną świadomością mogę napisać, jak jest to ważne, bo niestety w krótkim czasie całkiem niespodziewanie musiałam zderzyć się z różnymi lekarzami i systemem, który czasem odbiera nadzieję. Panie doktorze, mam nadzieję, że Pan wie, że słowo dziękuję nawet w małej części nie oddaje tego, ile Pan dla nas zrobił, a ja będę o tym i o Panu pamiętać już zawsze… Magda

Lekarz godny polecenia z dużym doswiadczeniem , pracujący od wielu lat w Klinicznym Oddziale Neurologii 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.