dr n. med. Leszek Kozłowski

Chirurg onkolog

Pan doktor Leszek Kozlowski zadzialal na moje obawy i niepokoje zwiazane z operacja jak balsam kojacy juz podczas samego zabiegu.Moim zdaniem jest czlowiekiem szalenie empatycznym i napewno bardzo dobrym w swojej profesji.Potrafi cierpliwie wysluchac pytan pacjenta i fachowo objasnic proces leczenia.Oby takich lekarzy bylo wiecej!Dziekuje bardzo Panie Doktorze.

Jestem pacjętką Pana Doktora od ponad roku.Pan dr jest wspaniałym lekarzem o wielkim sercu,wrażliwym ,doskonałym specjalistą.Potrafi wysłuchać chorego,dodać otuchy i człowiek czuje ,ze jest dla Pana Doktora najważniejszy.Wszyskim gorąco polecam p.doktora ,a Panu Doktorze dziękuję,ze Pan jest.

świetny specjalista i profesjonalista. Prawdziwy lekarz z powołania. Miły,kompetentny,wiarygodny,naprawdę dobry fachowiec. Serdecznie dziękuje Panu doktorowi.-Urszula R.

supr lekarz bylam pacientka pana doktora w 2000 roku 8 teraz polecam wszystkim znajomym z bialegostoku oraz rodzina przyjezdza z polski

Bardzo dobry lekarz godny polecenia ,kompetentny miły szczerze polecam!!!!!

Bardzo dobry lekarz godny polecenia ,kompetentny miły szczerze polecam!!!!!

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Białystok"?

al. Piłsudskiego 20/1

Suwałki

None
ulica Niedźwiedzia 69/110
Białystok
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Białymstoku
ul. Fabryczna
Białystok
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medyczne Laboratorium Diagnostyczne "ANALMED" s.c. R.M. Rółkowski, B.J. Rółkowska
Niedźwiedzia 69