Leszek Kuczkowski

Psychiatra

Pan Doktor pomógł bardzo mojej mamie dzięki wizytom domowym. Wielu lekarzy nie mogło-nie chciało przyjechać i udzielic pomocy-porady.Bardzo dziękuje za zrozumienie i trafne zdiagnozowanie choroby. Specjsalista godny polecenia.

Jestem zaskoczony postępami jakie robie. Zacząłem sie leczyć bo czułem że wszystko jest do niczego, tak w pracy jak i w życiu osobistym. Praca mnie wykańczała. Przez niezadowolenie kłóciłem sie z żoną i oddalilismy sie od siebie. Po paru tygodniach dużo sie u mnie zmienia. Z żona jestesmy blisko, duzo rozmawiamy i jest na prawdę dobrze. Czuję, że bardzo dojrzewam jako osoba, lepiej pracuję i lepiej mi się żyje. Polecam wszystkim!

Zgadzam się z powyższymi opiniami. Zdecydowałam się na umówienie na wizytę do Pana Doktora dzięki Waszym bardzo pozytywnym opiniom. No i warto było. Moje dotychczasowe życie było bardzo ciężkie, ale dzięki paru wizytom dochodzę do siebie i zaczynam żyć na nowo. Serdecznie polecam wizyty u Pana Doktora. Dodatkowo krótki czas oczekiwania na wizytę - jest ważne, a nawet bardzo, bo nikt nie chce czekać z rozwiązaniem problemów miesiącami. Polecam!

Pana Doktora poleciła mi znajoma. Faktycznie naprawdę warto!Na początku nie było za łatwo i był moment, że nie bardzo wierzyłam że może mi coś pomóc. Ale teraz okazuje się że dobrze że dałam sobie czas, bo zaczynam lepiej ze wszystkim sobie radzić. A moja sytuacja była trudna. Dalej łatwa nie jest, ale nie przerasta mnie tak jak kilka tygodni temu. Teraz widzę światełko i sporo sił na nowe lepsze życie. Polecam!

Specjalista godny polecenia. Pełen empatii, uważnie słuchający, a przy tym czujny i realnie oceniający sytuację. Nie jest łatwo zrobić pierwszy krok i szukać pomocy u psychiatry.

Bardzo dobry lekarz.Miły,uprzejmy i co naważniejsze stawia trafną diagnoze i dobrze dobiera leki polecam najbardziej

Zdecydowanie polecam Pana doktora dla tych, którzy chcą z dokładnością przeanalizować swoje problemy, słabości. Jestem dużo bardziej pogodna i wesoła, potrafię znowu być zadowolona z tego co mam, co mnie otacza. Nauczyłam się patrzyć na to co dobre i zamiast stać i czekać aż coś się samo zmieni, to zmieniać to samej. Ze spotkań z panem Leszkiem wyciągałam dla siebie coś bardzo ważnego i pomocnego do dalszego życia i bycia. Dziękuję!

Przyznaję, że wizyty u Pana Leszka bardzo mi pomogły i prawie z każdego z nich wynosiłam fragmenty układanki. W rezultacie nauczyłam się panować nad swoimi lękami, niepokojem, strachem. Bardzo krótki czas oczekiwania na wizytę, co jest ogromnym plusem. Specjalista godny polecenia.

Zanim musiałem szukać psychiatry, sądziłem, że to zbędne wydawanie pieniędzy i każdy powinien sam dać sobie radę. Po pierwszym spotkaniu zostałem zaskoczony. Pan Doktor nie mówił "będzie dobrze", nie oferował banalnego pocieszenia, tylko pod koniec spotkania z pozornie błahych kwestii wyciągnął wniosek, którego sam nie widziałam przez całe swoje życie. Na kolejnych spotkaniach było podobnie, p. doktor prowokuje do samodzielnego myślenia i znajdowania odpowiedzi w sobie, a przy tym cały czas jest obok. Gdyby nie on, pewnie dalej bym stał w miejscu. Lekarz godny polecenia i zaufania.