lekarz Leszek Kwiatkowski

Lekarz rodzinny

Wyrozumiały i elastyczny lekarz, bez problemu zmieniał terminy wizyt na moją prośbę. Bardzo mi pomógł i od kilku lat mam z tym paskudztwem spokój. Czuję się dobrze i mogę normalnie funkcjonować.

Bardzo dobry w swoim fachu. Posiada dużą wiedzę i poświęca sporo czasu pacjentowi. W gabinecie w czasie wizyty nie wyczuwa się pośpiechu lekarza. Widać, że bardzo przykłada się do swojej pracy. Polecam.

Nie polecam. Chorego traktuje jak maszynkę do robienia pieniędzy. Nie liczy się ze zdaniem pacjenta. Traktuje z pogardą, arogancki i chamski. Wiecznie obrazony i tylko hajs, recepta, kolejny. Z CAŁEGO SERCA ODRADZAM!!

Już dawno mi nikt tyle czasu nie poświęcił jak on, jest miły i kompetentny i potrafi wyleczyć.

Ten pan powinien zostać weterynarzem, bo więcej uwagi poświęcał swojemu psu niż pacjentom...kiedyś byłam u niego z dzieckiem to zamiast badać mi syna to zaczął rozmawiać o psach, bo wiedział że również mam..dopiero jak dałam mu do zrozumienia że nie po to tu przyszłam to z wielkim bólem zbadał mi dziecko

arogancki i leniwy. łaskę robi że na człowieka patrzy. wystawił mi skier. na zabiegi prawej nogi podczas gdy zwichnięta była lewa i wyraźnie było to w opisie ze zdjęcia rtg - ale nie raczył tego wpisać w kartę. a te wpisy o uprzejmości i kompetencji to chyba sam umieszcza. i nie myje rąk po tym swoim psie!!!!!!

NIE MYJE RĄK GDY PRZYSTEPUJE DO BADANIA PACJENTA,ROBI SOBIE PRZERWY MIEDZY PRZYJMOWANIEM PACJENTOW BY WYJSC ZE SWOIM WIELKIM PUPILEM NA SPACER W BIAŁYM FARTUCHU I NIE MYJE RAK!!!JEST NIEUPRZEJMY.BRAK PODEJSCIA DO DZIECI,A JEST PEDJATRĄ!

wiedza, kompetecje. Potrafi porozmawiać.

wiedza, kompetecje. Potrafi porozmawiać.

Bardzo kompetentny,posiada ogromną wiedzę. Uprzejmy,cierpliwy-lekarz godny polecenia.