dr Leszek Lewandowski

Swietny lekarz, przesympatyczny człowiek, bardzo miło wspominam wizyty w trakcie ciąży, polecam!

Dodatkowo zawsze bierze pod uwagę potrzeby pacjenta

Dodatkowo zawsze bierze pod uwagę potrzeby pacjenta

Najlepszy ginekolog u którego byłam! A byłam już ze swoim problemem u 11 ginekologów - nie licząc wielu powtarzających się wizyt u niektórych!! Żaden nie podszedł tak delikatnie a przede wszystkim po ludzku i profesjonalnie! Badanie po raz pierwszy od wielu wizyt nie bolało! Poświęcił mi bardzo dużo czasu, wszystko wytłumaczył, nawet rysował na kartce aby mi pewne sprawy dokłądnie wyjaśnić. Bardzo życzliwy i kometentny. Zachęca do kolejnego spotkania nawet gdybym miała jak mówił -"małe wątpliwości". Zachęca do wizyty w szpitalu a nie prywatnie, co świadczy że nie chodzi mu o pieniądze. Sposobem bycia uspokaja. Wyleczył mnie z dolegliwości, z którymi inni lekarze sobie nie poradzili, a przy tym pomógł uwierzyć, że można jeszcze spotkać Lekarza-Człowieka. Dziękuję Panie Doktorze!

świetny lekarz, troskliwy, kompetentny, bardzo delikatny i przyjazy przyszłym rodzicom. Polecam gorąco.

U mojego maluszka wykrył wadę serca. Wcześniej nikt tego nie zauważył. Jesteśmy już dawno po korekcji seruszka i jest na razie ok. Polecam Pana Doktora. Jest bardzo zaangażowany w prowadzenie swoich pacjentek. Można do niego zadzwonić o każdej porze.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana