dr Leszek Morskidr Leszek Morski - zdjęcie profilowe

dr Leszek Morski

2,6

Miły człowiek, kompetentny ,wszystko szczegółowo wytłumaczy ,godny polecenia mnie i żonie wiele razy pomógł.

Miły człowiek, kompetentny ,wszystko szczegółowo wytłumaczy ,godny polecenia
mnie i żonie wiele razy pomógł.

Wspaniały lekarz i przemiły człowiek. W gabinecie Pana Doktora pacjent może poczuć się naprawdę wyjątkowo. Polecam z całego serca.

Kompetencje na poziomie doświadczonego pacjenta. Raczej nie polecam. Nie pomoże ale i mocno nie zaszkodzi.

Najgorszy lekarz którego znam. Moj mama miała bóle, morski powiedział ze jest nic złego. .a u innego lekarza się okazało ze ma raka. Po 2 latach mój tata poszedł na badania.. a morski komentował wyniki niech pan się leczy bo się skończy jak pana żoną. Świństwo. ..tragedia co za lekarz.

Nie polecam, powinien naprawiać komputery a nie leczyć ludzi. Zostałam potraktowana jak osoba chora psychicznie, dosłownie jak wariatka. Lekarzowi takie zachowanie nie przystoi, nawet jeśli jestem chora psychicznie to jest to również choroba a nie powód do wytrząsania się i należy mi się szacunek. Jeśli trafi na tego lekarza osoba z prawdziwą depresją to może się skończyć niezbyt przyjemnie. Panie doktorze mówił Pan, że część lekarzy powinno zmienić zawód, niestety Pan również należy do tej grupy. Może to Pan powinien się udać do psychiatry zamiast wytrząsać się nad pacjentami.

Nie polecam, powinien naprawiać komputery a nie leczyć ludzi.