lekarz Leszek Musial

Dzięki doctorate za kregosłup.a tà opinie ww pisała Brygida Wolny,Menda Jedna.Niech jà pan poda do sádu.Ta go rollick wszystkich szkaluje.Trza jej było wbić Ta łàkotka do gown.ZYczliwy packet.

Fachowiec I klasy,leczył i leczy moją rodzine,a wpoczekalni zawsze ma tłum i dobrą opinię,nie słyszałam złego słowa.Ta powyźsza opinia tylko świadczy o chamstwie tej pacjentki i na pewno nie było tak jak pisze.

kanalia,zrobil ze mnie kaleke. zniszczyl kolano kompletnie. lajdak nie moglam doprosic sie skierowania na RM Prosze wystrzegac sie tego potwora. Wstyd ze broni go dyrektor szüitala u ktorego bylam na skardze,mimo ze mam udokumentowane ewidentne zaniedbanie.dyrektor broni tego potwora,poprostu taki sam potwor.Wyrecza sie zastepczynia ktora to ma niejedno na sumieniu,wstyd,obrzydliwe.Kartoteke moja zlikwidowali w poradni,jednak wszystko mam skxerowane.To nie ludzie tymbardziej lekarze POTWORY sSzukam pomocy w mediach

Jest to pseudo lekarz bylam na wizycie z uszkodzonymi wiezadlami wskutek potracenia przez samochod nawet nie zobaczyl nogi Na moje pytanie czy nie jest konieczna operacja odpowiedzial zadna operacja bedzie dobrze Bylam kilka razy na wizytach u tego niby lekarza ktory dopiero po 4rech tygodniach na moje pytanie dlaczego mam ciagle tak okropny bol i z boku kolana cos odstaje Zlitowal sie i w koncu zobaczyl moje kolano stwierdzajac ze konieczna jest operacja poniewaz uszkodzone sa lekotki Robil mi to sam byly poprostu rozkawalkowane Pan Musial stwierdzil ze kolano jest zmasakrowane Nadal zostaly powbijane wrosniete kawalki lakotki co powodowalo blok i nadal okropny bol Nastempnie skierowal mnie na rechabilitacje ktora to w tym stanie staw kolanowy uszkadzala wrecz Odmawial skierowana na MR powtarzajac ze to ciezki przypadek jednak nie szukal przyczyny i skierowal do kliniki w Katowicach Ochojcu na rekonstrukcje wiezadel Tam Ortopeda Lek.Michal Laszczyca juz tylko na podstawie wywiadu stwierdzl blok w kolanie i tak bylo Pragne zaznaczyc ze pan Musial polecal mi leczyc sie prywatnie u swojego kolegi Gdy w koncu powiedzialam ze nie leczyl mnie odpowiednio poprostu zaniedbal tak jak i lekarz na izbie przyjec besposrednio po wypadku odmowil przepisania srodkow przeciw bolowych Pragne zaznaczyc ze z tym panem byly juz ekscesy bylo glosno o nim nawet w telewizji Bedzie czas ze ujawnie wszystko za co dawal zwolnienia lekarskie To co zrobil mnie nie podlega pod blad lekarski to bylo ewidentne zaniedbanie zlekcewazenie pacjenta Co jest na paierze WSTYD