dr n. med. Leszek Nagay

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

lekarz chirurg z pokolenia. Doskonały. Wspaniały człowiek

lekarz chirurg z pokolenia. Doskonały. Wspaniały człowiek

Kiedy na początku 2007 r. dostałam skierowanie do szpitala niestety trafiłam na tego lekarza. Jeszcze przed wycięciem guza (15 mm) założył, że amputuje mi pierś, ponieważ nie wyraziłam zgody, to potraktował mnie byle jak. Wieczorem tego samego dnia okazało się, że coś źle było zrobione i cała byłam zalana krwią tak, więc następnego dnia znowu na stół na cięcie i czyszczenie. Ponadto wyciął mi też wszystkie węzły pod pachą a ponoć miał być wycięty tylko pierwszy do sprawdzenia. Nota bene jak wykazał wynik węzły były czyste! W rzeczywistości po zabiegu w ogóle się mną nie zainteresował. Po tygodniu wypisał mnie do domu a wieczorem tego samego dnia miałam ponad 39 stopni gorączki. Kiedy następnego dnia poszłam na zmianę opatrunku to pielęgniarka aż się przeraziła, raz moją gorączką a dwa wyglądem mojej piersi, stwierdzając " a co on tu pani zrobił? czegoś takiego jeszcze nie widziałam", bo brodawkę miałam rozciągniętą w stronę mostka i płasko przyszytą. I nie wiem jak by się skończyło gdyby go na siłę nie ściągnęła do gabinetu zabiegowego i usilnie nie sugerowała, że powinien mi zapisać jakiś antybiotyk, bo w miejscu wycięcia węzłów zrobił mi się stan zapalny i szwy zaczęły puszczać. Bardzo długo utrzymywał się stan zapalny, ręka mi spuchła i pojawiły się na niej guzy wielkości pięści dziecka od góry aż do nadgarstka. Do dzisiaj mam problemy z ręką i gdybym dalej jej codziennie nie gimnastykowała to miałabym ją niesprawną.

moim zdaniem jest super lekarzem operował mnie 3razy i jak do tej pory jestem zadowolona to BÓG decyduje o nas ale jako lekarz robi co w jego mocy i stara to się robić dobrze a jak każdy człowiek ma dobre i złe dni pozdrawiam

Super Specjalista polecam-pacjentka z Kołobrzegu

Super Specjalista polecam-pacjentka z Kołobrzegu