lekarz Leszek Pałka

2,1
2,9
2,2

Byłam u Pana Doktora Pałki,jest to lekarz niezwykle kompetentny ,specjalista w swojej dziedzinie,mi pomógł w moim schorzeniu,krótko i zwiężle odpowiedział na moje pytania. Jestem zadowolona z wizyty.

Jestem zadowolona z wizyty.

Najbardziej nieuprzejmy, arogancki lekarz z jakim miałem do czynienia i nie chciałbym nigdy więcej. Szczęśliwie łatwo jest zmienić przychodnię :) teraz jest ok, polecam

Prostak w postaci wrocławskiego lekarza LESZKA PAŁKI (http:// www.lpalka.md4.pl), pełniąc weekendowy dyżur w ZOZ'ie przy pl.Dominikańskim wyrzucił mnie z gabinetu wyzywając od ZŁODZIEI. Zachowanie tego pana odbiega daleko od tego czego oczekuje się w gabinecie lekarskim. Chamskie, bezczelne słowa usłyszałem zaraz po rzuconych apodyktycznym tonem - "Dokumenty!". Reszta prymitywnego zachowania człowieka przyrzekającego kiedyś "służyć życiu i zdrowiu ludzkiemu", była powodem braku zaświadczenia o płaconym ubezpieczeniu, które oczywiście z regularnością nie podlegającą mojemu wyborowi płacę co miesiąc. Zaświadczenia ze sobą nie miałem (weekend), nie upierałem się również co do zabawnych wymogów ...

Prostak w postaci wrocławskiego lekarza LESZKA PAŁKI (http://
www.lpalka.md4.pl), pełniąc weekendowy dyżur w ZOZ'ie przy
pl.Dominikańskim wyrzucił mnie z gabinetu wyzywając od ZŁODZIEI.
Zachowanie tego pana odbiega daleko od tego czego oczekuje się w
gabinecie lekarskim. Chamskie, bezczelne słowa usłyszałem zaraz po
rzuconych apodyktycznym tonem - "Dokumenty!". Reszta prymitywnego
zachowania człowieka przyrzekającego kiedyś "służyć życiu i zdrowiu
ludzkiemu", była powodem braku zaświadczenia o płaconym ubezpieczeniu,
które oczywiście z regularnością nie podlegającą mojemu wyborowi płacę
co miesiąc. Zaświadczenia ze sobą nie miałem (weekend), nie upierałem
się również co do zabawnych wymogów udowadniania instytucji, której
płacę, faktu, że jej płacę, niemniej pan PAŁKA najwyraźniej nie chciał
mi uwierzyć, gdyż wyzywając mnie od złodziei, potraktował jak się
czasem traktuje psa i grożąc nawet policją, wyrzucił z gabinetu.
Policję to ja oczywiście zawiadomiłem tyle, że organ ów w takich
sytuacjach nie iterweniuje.

Przyrzeczenie Lekarskie w art.7 mówi: "W szczególnie uzasadnionych
wypadkach lekarz może nie podjąć się lub odstąpić od leczenia chorego,
z wyjątkiem przypadków nie cierpiących zwłoki. Nie podejmując albo
odstępując od leczenia lekarz winien wskazać choremu inną możliwość
uzyskania pomocy lekarskiej." Pan PAŁKA nie miał "szczególnie
uzasadnionego" powodu oraz nie wskazał mi innych możliwości. Mówiąc
szczerze nie chciałbym od kogoś tak nieprzychylnego i złośliwego
otrzymywać pomocy. Czy ktoś tak nieprzychylny byłby skory do pomocy i
odmienił się w jednej chwili na widok zaświadczenia opłaconego ZUS?
Wątpię.
Na codzień korzystam z przychodni prywatnej, płacę wiec podwójnie, a
nawet czasami potrójnie (idąc na wizytę prywatną) za opiekę medyczną w
naszym kraju. Dyżur w przychodni publicznej był ostatnią możliwą
opcją z jakiej mogłem skorzystać w weekend. Od lekarza chciałem się
dowiedzieć czy moje dolegliwości nie są na tyle groźne czy gwałtowne,
żeby można było nimi się zająć póżniej. Nawet tak niewiele nie była w
stanie mi zaoferować NFZ'towska Służba Zdrowia w postaci pana PAŁKI.
Pozdrawiam!

doktor jest niezwykle kompetentny, mi poświęcił bardzo wile czasu, tłumacząc dlaczego się tak źle poczułem. Długo ze mna rozmawiał i dokładnie mnie zbadał. Słyszałem też siedząc w poczekalni jak wspaniale odnosił się do ciężko chorego pacjenta, u którego właśnie co skończył podłączać kroplówkę. Jak wydawał zalecania personelowi. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i gorąco polecam doktora wszystkim, którzy mają czas. Rzeczywiście doktor poświęca dużo czasu swoim pacjentom

Okropny lekarz !!!!!!! jak można tak traktować ludzi.Nie udziela pomocy,krzyczy,wyśmiewa...straszliwy

Pierwszy raz w życiu trafiłam na takiego lekarza. Gbur,cham,brak mi określeń.Taki człowiek nie powinien być lekarzem. Potrzebowałam recepty na lek dla mojej mamy,która jest w ciężkim stanie. Lekarz przyznał,że moja mama musi zaraz wziąć ten lek,ale receptę wypisze najwcześniej jutro. Teraz nie ma czasu,choć nie zauważyłam żadnego pacjenta.Czas miał natomiast na pouczanie mnie , jak się mam do niego zwracać.Nie wiedziałam,że rozmawiam z lekarzem(był w ubraniu codziennym,a ja pierwszy raz byłam tam w imieniu mojej mamy )i chyba bardzo go zabolało ,że zwróciłam sie do niego bez tytułowania go.

Świetny specjalista pomógł w potrzebie i potraktował mnie w sposób profesjonalny Jerzy Rafał

Jerzy Rafał

Podejrzewam, że jest niemową bo siłą trzeba wyciągać informacje o swojej chorobie. Nie słucha sugestii, w ogole wchodzi się do gabinetu i nastaje cisza. Trzeba samemu zacząć a on nawet nie raczy pokiwać głową ze słucha tylko cos klika na swoim komputerze

Niemiły ,nie słucha pacjentek ,zadufany w sobie traktuje wszyatkich z gory, moze duzo wie ale do leczenia zwykłych normalnych ludzi nie nadaje sie .

Strasznie arogancki typ, byłam u niego pierwszy raz i zapewniam ze ostatni!

Strasznie arogancki typ, byłam u niego pierwszy raz i zapewniam ze ostatni!