prof. dr hab. n. med. Leszek Paradowski

Gastrolog

Byłam u Profesora na prywatnej wizycie. Chyba nigdy u lekarza tyle czasu nie spędziłam, tzn w gabinecie. Długa rozmowa, dokładne tłumaczenie. Super. Ciepły, cierpliwy człowiek. Co mnie zaskoczyło? to fakt, że palił przy mnie papierosy, ale oczywiście wcześniej zapytał czy może. Jedynym minusem jest fakt, że pomylił kamienie w nerkach z kamieniami w woreczku żółciowym i zalecał operację. Ale gdy powiedziałam, że w usg nie ma kamieni w woreczku to się zreflektował. Niezaprzeczalnym faktem jest, że bóle żołądka mi przeszły i koszmarna zgaga też. Mimo tego jednego minusa uważam doktora, ...

Mimo tego jednego minusa uważam doktora, za godnego polecenia.

Cena wizyty też nie jest duża biorąc pod uwagę czas poświęcony.

Gorąco polecam.

Moim zdaniem , bardzo dobry lekarz. Kompetentny, rzeczowy i cierpliwy. Nie zgaduje, tylko zleca badania i skutecznie leczy. W każdej dziedzinie można być artystą lub tylko rzemieślnikiem . Dr Paradowski jest artystą, więc nie czepiał bym się tych papierosów. Pozdrawiam panie doktorze.

Nie mogę się zgodzić z opinią, że jest to zły lekarz. Jestem jego pacjentką od wielu lat a raczej byłam, ponieważ od kilku lat nie mam nawrotu choroby. Bardzo mi pomógł, zawsze cierpliwy, spokojnie tłumaczył jak postępować w chorobie. Jeżeli zaszła potrzeba to polecił konsultacje z innym lekarzem. Jestem wdzięczna za fachową pomoc. Przyznaję jednak, że palenie jest pewnym mankamentem.

Wspaniały. I tyle!! Jako stały "klient" Jego Kliniki wiem, że jest Wspaniały

Wspaniały. I tyle!! Jako stały "klient" Jego Kliniki wiem, że jest Wspaniały

Pan Profesor to dla mnie wzór lekarza! Pomimo bardzo dużych osiągnięć i tytułu profesorskiego jest osobą, która podchodzi do pacjenta z wielką pokorą i zaangażowaniem. Rozmawiając z nim człowiek nie czuje dystansu lekarz (profesor) - pacjent, ma się poczucie,że on nie olewa sprawy, nie patrzy jakby tu zarobić na chorym. W związku ze swoim stanem zdrowia odwiedziłam sporą liczbę lekarzy w różnych częściach Polski ale tylko rozmawiając z nim miałam poczucie, że jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia, lekarz z powołaniem. Gdyby każdy doktor działał na tak wysokim poziomie to leczenie w naszym kraju nie byłoby takim koszmarem jakim jest teraz. Wszystkiego najlepszego Panie Profesorze! pacjentka ze Śląska.

Wciąż poszukujesz "Gastrolog Wrocław"?

Centrum Medyczne Wejherowska

Prywatna Praktyka, ul.Róży Wiatrów 9a
Wrocław

Roman Massopust

Chirurg ogólny
Miedziowe Centrum Zdrowia w Lubinie S. A.
M. Skodowskiej-Curie 66
53-301 Lubin
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
ulica Koszarowa 5
51-149 Wrocław
Dworcowa 27/13
50-456 Wrocław
Zakład Biologii i Diagnostyki Eksperymentalnej Nowotworów
Hirszfelda 12
53-413 Wrocław