dr hab. n. med. Leszek Pawelczyk

Witam! Ja z Zona staralismy sie o dziecko i gdyby nie Pan Doktor Pawelczyk to nie wiem czy do dzis bysmy mieli tak wspanialego synka jakiego mamy wlasnie dzieki niemu. Nasz synek ma dzisaj pol roku,jest piekny i cudowny. Dziekuje Panie Doktorze!!!

polecam z pełna odpowiedzialnością, ma podejście do kobiet, wysłucha nawet najbardziej marudnej. poza tym szczery, nie owija w bawełnę i nie cukierkuje. przede wszystkim specjalista. prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona

pomógł mi. nie mogłam zajść w ciążę a teraz czekam na narodziny mojego dziecka:)

dzięki profesorowi mam 3 miesieczną córeczke :)odwiedziłam wielku lekarzy, mam za sobą 2 poronienia, profesor bardzo mi pomógł i żałuje że odrazu do niego nie chodziłam.

Profesor jest wspaniałym człowiekiem i profesjonalistą. Panie przede mną napisały o dużych kosztach związanych z wizytą , ale czy to jest najważniejsze? Ile lekarzy - pseudo fachowców bierze tylko trochę mniejksze kwoty, ale szkodzą kobietom. Ja leczyłam się u profesora przez wiele lat i po 5 poronieniach w wysokich ciążach ( według innych pseudo fachowców bez powodów) mam dziasiaj zdrowego i mądrego synka Jasia - 4,5 letniego. nie da się tego przeliczyć na żadne pieniadze. według mnie prawdziwy specjalista może zarabiać ogromne kwoty, bo jego wiedza i zaangażowanie są tego warte.

DZIĘKUJĘ PROFESORZE - DOROTA z GORZOWA WIELKOPOLSKIEGO

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety