dr n. med. Leszek Piasecki

3,9
3,9
3,7

Doktor Piasecki bardzo dokładnie zbadał moje dziecko. Był bardzo uprzejmy, konkretny, odpowiadał na wszystkie moje pytania. Zlecił dodatkowe badania i dokładnie powiedział co dalej powinnam robić. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Nie polecam dr Piaseckiego. Byliśmy z mężem z naszą 9 miesięczną córką, która nie siedzi i nie raczkuje, odgina mi się do tyłu w tzw literę c i przez to nie może przewracać się z plecków na brzuszek więc tylko leży i je. Często też sztywniały jej nogi. Na wizytę czekałam 3 miesiące, a trwała 5 min z czego lekarz stwierdził, że dziecko sztywnieje z mojej winy bo jestem za nerwowa i przez to dziecko ma napięte mięśnie i nie może siedzieć i że ja wymyślam jakieś fanaberie i choroby. Ale fakt faktem dalej dziecko nie siedzi to ile Panie Doktorze mam czekać do dwóch lat będzie mi siedzieć? Pan doktor zganił mnie, że po co do niego przyszłam a ja przyszłam na kontrolę. Po czym jak poszłam prywatnie w inne miejsce to stwierdzono wzmożone napięcie mięśniowe u dziecka to nie można tak od razu dać skierowania na rehabilitację. Proszę szukajcie innego lekarza.

Fantastyczny lekarz, godny polecenia. Cierpliwy dla mojego żywego dziecka. Super podejście. Przeprowadza badanie w formie zabawy. Dziecko nawet się nie zorientowało, że zostało zbadanie. Wyczerpujące informacje. Konkretny, pewny siebie, co wzbudza moje zaufanie do niego.

Mój syn miał częste bóle głowy, lekarze nie potrafili postawić żadnej diagnozy, natomiast pan dr Piasecki podszedł do problemu ze zupełnie innej strony niż jego poprzednicy. Dziś jest 3 stycznia, wizyta była w październiku. Od 2,5 m-ca mojego syna nie boli głowa i nie ma ...

Dziś jest 3 stycznia, wizyta była w październiku. Od 2,5 m-ca mojego syna nie boli głowa i nie ma poprzednich objawów.
Bardzo polecam tego lekarza.

Wg mnie jeden z najlepszych specjalistów konsultujących moje bliźniaczki. Szybka diagnoza, konkretne podejście, wyjaśnienie wszelkich wątpliwości i obaw za każdym razem jak przyjdę (i to bez znaczenia czy wizyta prywatna czy w ośrodku). Mało jest teraz takich lekarzy.

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Gliwice"?

Drzymały 12 lok. 1
Chorzów