lekarz Leszek Rymsza

Lekarz sportowy

Bardzo sympatyczny lekarz. Konkretny i komunikatywny. Jeśli zalecenia uchronią syna od antybiotyku będę chwalić nie tylko tu:)

Cudowny lekarz. Lekarz sportowy .Miałam teleporadę. W jeden dzień postawił mnie z ciężkiego przeziębienia i ostrego zapalenia pęcherza moczowego "na nogi".

Bardzo sympatyczny lekarz, na wszelkie pytania odpowiada wyczerpująco. Bez obaw można zadać swoje pytania na które chętnie odpowiada. Naprawdę godny polecenia.

To moja trzecia wizyta u tego lekarza (przez 3 kolejne lata). Naprawdę polecam. Full profesjonalizm. Moi znajomi także byli u pana Rymsza i też są zadowoleni. Bardzo elastyczny pod względem terminu wizyty (miałam napięty termin z powodu wyjazdu i pan doktor przyjął mnie tego samego dnia). Trzeba mieć aktualne wyniki badań ze sobą (bez tego nie wydaje zaświadczeń).

Serdecznie polecam. Kompetentny i uprzejmy. Jest nurkiem, więc rozumie nasz sport. Cierpliwie tłumaczy różne sprawy związane z nurkowaniem. Ma sporą wiedzę na ten temat. Z tego co wiem, to ma najwyższy stopień nurkowy w CMAS. Nie daje zaświadczeń bez badania. Cenię to w panu doktorze.

Badanie bardzo "męczące" ale w pozytywnym znaczeniu. zaden lekarz nurkowy jeszcze mnie nie badał tak dokładnie. Sprawia wrażenie, że zna się na rzeczy. Wiem, że jest nurkiem. Może dlatego jest taki dokładny i rzeczowy

Uważam, że jest OK. Polecam tego doktora jako lekarza dla nurków. Sama jestem nurkiem i badałam się u różnych lekrzy, którzy mało znali się na tym sporcie. Pan doktor też jest nurkiem, a więc wie co badać i sprawdzać.

Polecam. Bardzo skrupilatnie bada i dostosowyje się do terminów. Mnie zbadał na jeden dzień przed wyjazdem do Egiptu.

Polecam. Bardzo skrupilatnie bada i dostosowyje się do terminów.
Mnie zbadał na jeden dzień przed wyjazdem do Egiptu.

nie spełnił oczekiwań zbyt długo czeka się na wizytę

nie spełnił oczekiwań zbyt długo czeka się na wizytę

Polecam. Lekarz zawsze znajduje czas dla swoich pacjentów (nawet w trudnych terminach). Znam go jako lekarza nurkowego i śmiało mogę powiedzieć, że jest skrupulatny i dokładny.