dr n. med. Leszek Sagan

Neurochirurg

Wspaniały lekarz któremu warto zaufać, w klinice neurochirurgii w Szczecinie Zdroje wszystko chodzi jak w zegarku. Nie tylko operacje przeprowadza się perfekcyjnie, także opieka po operacji jest doskonała, bo działa tam zgrany zespół bardzo dobrych lekarzy i pielęgniarek którym spokojnie można powierzyć swoje życie i zdrowie. Dla Pana Doktora każdy pacjent jest wyjątkowy i traktowany podmiotowo.

Geniusz lekarski, pełen profesjonalizmu profesor, a do tego CZŁOWIEK w pełnym tego słowa znaczeniu. Sam doświadczyłem Jego ludzkiego podejścia do problemu. Życzę każdemu, aby tylko z lekarzami takiego kalibru mieli do czynienia. Trafienie na takiego lekarza to cud. Dziękuję profesorze.

Doktor Sagan to Leo Messi wśród lekarzy. Dwa tygodnie temu zrobił mi stabilizację kręgosłupa.Następnego dnia wstałem na nogi,po dwóch dniach chodziłem po korytarzu szpitalnym bez żadnych problemów, po trzech dniach nie chciałem już żadnych środków przeciw bólowych,po czterech wyszedłem do domu, Po tygodniu na spacerze przeszedłem ponad 3 km.Dziś minęło równe dwa tygodnie po operacji i nie odczuwam prawie wcale, nawet poprzez dotyk operowanego miejsca.Może to niewiarygodne i zabawne ale w całym tym cyklu leczenia operacyjnego największą niedogodnością okazało się dla mnie zrobienie sobie lewatywy:)Podziękowania również dla lekarza współpracującego B.Limanówki .Dla Pana Doktora Sagana zabrakło jeszcze jednej oceny "GENIUSZ"

Już tak dużo ma Pan Doktór pozytywnych wysokich ocen do których ja z mężem się dotłaczam bardzo pana doktora chwaląc pod każdym względem.Wspaniały lekarz specjalista tacy lekarze to skarby.Pan dr.L.Sagan jest WZOREM dla innych lekarzy. Pozdrawiamy Jadwiga i Wiesław Rz.

Pozdrawiamy Jadwiga i Wiesław Rz.

Wspaniały neurochirurg o suptelnej osobowości, profesjonalista posiadający dar nadprzyrodzony - cudowne ręce które czynią cuda. Polecam.Wspaniały Lekarz. Dziękuję.

Polecam.Wspaniały Lekarz. Dziękuję.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Szczecin"?

Korony Północnej 15a
Gabinet Neurocgirurgiczny