dr n. med. Leszek Sedlak

Chirurg naczyniowy

Jestem po dwóch zabiegach u dr Sedlaka i szczerze powiedziawszy nie wyobrażam sobie, że mogłabym udać się do kogoś innego. Ujęła mnie jego rzeczowość, traktowanie mnie jak partnerki w rozmowie o metodach leczenia, co u lekarzy wcale nie jest znowu takie częste. Jest dostępny pod telefonem w razie potrzeby. Jeśli ktoś zastanawia się nad tym do kogo udać się w związku z chorobami żył, zdecydowanie polecam tego specjalistę.

Pan Doktor przeprowadzał operację usunięcia żylaków. Jestem w pełni zadowolona z zabiegu. Bardzo fajne podejście do pacjenta. Szczegółowe i cierpliwe udzielanie odpowiedzi na wiele pytań i wątpliwości - a to u lekarzy cenię najbardziej! A pacjentem jestem trudnym ;-) Można dzwonić o każdej porze, każdego dnia.

Lekarzy jest wielu, ale lekarzy lubiących swoją robotę i lubiących ludzi jest niewielu. Do takich należy dr Sedlak.Ten człowiek jest lekarzem z powołania. Po badaniu potrafi cierpliwie wytłumaczyć w przystępny sposób zjawiska zachodzące w organizmie, które mają wpływ na mój stan zdrowia w tej specjalności, a nawet ocenia stan rzeczy z dziedziny innej. bo np. ortopedii albo neurologii (bezbłędnie ocenił u mnie zwyrodnienie stawu kolanowego i kręgosłupa, chociaż o tym nie wspomniałem w wywiadzie, a to prawdopodobnie nie jest działka chirurga naczyniowego). Kiedyś chadzałem też do ortopedy i neurologa, to wiem, co mi jest poza żyłami. Jestem starym inżynierem, więc potrafię myśleć analitycznie, ale jednocześnie ze względy na mój wiek coraz bardziej u lekarzy doceniam umiejętności interdyscyplinarne (szersze spojrzenie jako otoczka specjalistycznego zamiast typowych u wielu lekarzy klapek na oczach).Diagnozy tego lekarza mają dla mnie dużą wagę

Super lekarz poswieca czas pacjentowi, bada zajmuje sie nim na prawde,godny zaufania

SUPER LEKARZ!!!! Kompetentny i profesionalny w 100%. Polecam każdemu z problemem żylaków. Leczę się długie lata, jestem po zabiegu wykonanym przez PANA DOKTORA i bardzo,bardzo zadowolona. Oby więcej takich lekarzy u nas było.

Oby więcej takich lekarzy u nas było.

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Katowice"?

Dariusz Zejc

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ TWOJE ZDROWIE